بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پرتاب توپ به سمت قوطی شیشه بطری اندروید کامپیوتر  

بازی پرتاب توپ به سمت قوطی شیشه بطری اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.51  (تعداد 70)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پرتاب توپ به سمت قوطی شیشه بطری اندروید کامپیوتر کنترل های گیم پلی بازی آنلاین پرتاب توپ به سمت قوطی شیشه بطری اندروید کامپیوتر ساده هستند. باید توپ را به سمت قوطی ها بکشید و نگه دارید. قدرت حركت پرتاب بستگی به این دارد كه انگشتتان را پایین نگه دارید. این به طور مستقیم به حداکثر پول می رود و سپس به سرعت کم می شود. یک متر قدرت در سمت راست صفحه نمایش وجود دارد که نشان می دهد شات می تواند باشد.
من شخصا طرفدار این کنترل

بازی پرتاب توپ به سمت قوطی

نیستم بازی پرتاب توپ به بطری و فقط یک حرکت اسلاید را ترجیح می دهم، جایی که دیگر توپ را بکشید. این به این دلیل است که تأخیر فقط باعث ایجاد اختلافی بین جنبش پرتاب انگشت و انیمیشن می شود. من بازی را در داخل و خارج از منزل بازی کردم و بازی به نظر می رسد بهتر است هنگام بازی در زیر خورشید به دلیل مواد فلزی و چوب که مناسب تر و محیط بیرون باشد.
این بازی به سطوح تقسیم شده است، هر سطح 24 دور بازی پرتاب توپ به سمت قوطی دارد. در هر دور، بازیکنان با ضربه زدن به آنها به تمام قوطی های فلزی نیاز دارند تا آنها به دنبال دیگری باشند و من می توانم آنها را تنظیم کنم. دانش آموزان دارای قطعات متحرک هستند که برای جلوگیری از ضربه زدن به خانه طراحی شده اند.
بعضی از بدن ها کیسه های مختلفی دارند. به عنوان مثال بازی پرتاب توپ به سمت قوطی، انفجار می تواند منفجر شود و هر کسی می تواند شعاع کوچک را دریافت و توپ فوق العاده می کند آنچه که نام آن نشان می دهد، به شما می دهد نمره اضافی. این فقط تو قلم است تا سعی کن پنجره را بگیرد. برخی از بدن بیش از سه پسر دارد.
 بنابراین بازیکن مجبور است توجه خود را به خانه طراحی بازی پرتاب توپ به سمت قوطی کند تا مطمئن شود که به سطل راست برسد تا او بتواند گلهای کافی برای روشن کردن کل دنیا داشته باشد. در انتهای هر کتاب، نمره فعلی، جایزه زمان، چپ، مجموع پول و رتبه بندی 3 ستاره بر اساس قوانین را می بینید و شما زمان را برای روشن شدن گلوله می بینید.
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk