بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پرتاب توپ قدیمی مرحله ای رنگی اندروید انلاین  

بازی پرتاب توپ قدیمی مرحله ای رنگی اندروید انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.62  (تعداد 8)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پرتاب توپ قدیمی مرحله ای رنگی اندروید انلاین زوما از تم تقریباً بازی انلاین پرتاب توپ قدیمی مرحله ای کامپیوتر جدید میان‌آمریکایی استفاده می‌کند - مانند برخی از مصنوعات باستانی که در معبد ویران شده مایا یا آزتک پیدا می‌کنید. شما کنترل یک بت سنگی را دارید که دهان دارد. اطراف قورباغه یک مسیر سنگی شیاردار و پیچ در پیچ است. در آن مسیر زنجیره‌ای از تیله‌ها پیش می‌رود که از خارج از صفحه شروع می‌شود و به جمجمه می‌رسد.
هدف شما این است که با شلیک

بازی پرتاب توپ قدیمی مرحله ای

رنگی از دهان حیوان به جاده، آن زنجیر را قبل از رسیدن به جمجمه طلایی ناپدید کنید، و با سه یا چند تیر از همان نوع مطابقت دهید. برای انجام این کار، حیوان طلایی می تواند 360 درجه بچرخد—شما به سادگی قورباغه را با استفاده از چرخ کلیک بچرخانید. شما با فشار دادن کلید انتخاب چرخ کلیک عکس می گیرید. می توانید با فشار دادن کلیدهای سریع به جلو یا عقب، رنگ جعبه را عوض کنید.
اگرچه سه تیله همرنگ تمام چیزی است که برای ساختن یک مسابقه بازی پرتاب توپ قدیمی مرحله ای اندروید نیاز دارید، اما اگر چیزها طولانی تر باشند، پاداش های بزرگتری دریافت خواهید کرد - مانند توپ ها می توانند هنگام لمس هم واکنش ایجاد کنند، بنابراین اگر یک سری حباب های قرمز را در بین آنها از بین ببرید. دو بلوک زرد، بلام، آنها نیز ناپدید خواهند شد. نوار پیشرفت در بالای صفحه به شما نشان می دهد که تا چه حد در آن سطح باید پیش بروید.
دو یا چند انفجار ناشی از شلیک یک شبکه حبابی که به بازی پرتاب توپ قدیمی مرحله ای رنگی اشاره می‌کنید، به شما امکان می‌دهد تا یک توپ رو به عقب را افزایش دهید. که دارای طیف وسیعی از گزینه‌هایی است که در سایر بازی‌های آی‌پاد که بررسی کرده‌ام، از جمله قابلیت ذخیره یک بازی در حال انجام (مفید است اگر در طول رفت و آمد صبحگاهی یا بین جلسات با آی‌پاد خود نودل می‌کنید)، صرفه جویی در نمرات بالا و غیره.
همچنین این قابلیت را دارد که به جای پخش موسیقی درون بازی پرتاب توپ قدیمی مرحله ای رنگی، موسیقی آی پاد شما را پخش کند - تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از شروع پخش، یک آلبوم یا لیست پخش را شروع کنید و زوما به انتخاب شما موکول خواهد شد. همچنین می توانید میزان روشنایی و جلوه های صوتی را تنظیم کنید. به نظر می رسد تنظیم روشنایی، به ویژه، می تواند تأثیر عمیقی بر عمر باتری آی پاد داشته باشد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk