بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی پرتاب چاقو به میوه جدید اندروید کامپیوتر  

بازی پرتاب چاقو به میوه جدید اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.10  (تعداد 37)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پرتاب چاقو به میوه جدید اندروید کامپیوتر به روز توسعه دهندگان بازی آنلاین پرتاب چاقو به میوه اندروید کامپیوتر هیچ ایده ای راجع به افرادی که می خواستند بازی کنند ، از بین بردن مسافرت هایی مانند ET و سایر بازی های ویدئویی فیلم ، تصور نمی کردند ، اما هنوز شروع فیلمبرداری بسیار جالب است. اولین اتاق ، توسط آتاری ، پونگ بود. قبل از اشباع بیش از حد ، دیگر نیازی به انجام کاری نیست.
فضای مهاجمان.

بازی پرتاب چاقو به میوه

جدید چه شد با تمرکز بر فضا؟ سوال بزرگ ، احتمالاً به این دلیل که یک صفحه سیاه با نقاط سفید روی آن برنامه ریزی چندان سخت نبود. به خاطر داشته باشید ، این یک بازی رایگان است که انتظار ندارید هزینه‌ای مثل بپردازید ، بنابراین هر نسخه رایگان تعداد زیادی تبلیغات دارد.
جالب ، درس تاریخ عالی. نکته بازی پرتاب چاقو به میوه جدید این است که قلم هیت نمی تواند ساده تر باشد. چاقوها را با ضربه زدن به انگشت روی دستگاه سلولی خود شلیک کنید ، هدف از این کار پوزه زدن یک شیء دایره ای و چرخان با مقدار مشخصی از چاقوها است که برای هر مرحله متفاوت است. تنها گرفتن این است که هنگامی که با کتاب خود به چاقوی دیگری برخوردید.
همانطور که گفتم ، طبیعت بسیار ساده است ، بنابراین چه چیزی باعث سرگرمی بازی پرتاب چاقو به میوه جدید می شود؟ در حالی که آنها تکرار می شوند ، همانطور که مجبور می شوید همان چالش هایی را که انجام می دهید همزمان با گرفتن میز همیشه با موضوع ضرب زدن به یک درب مدور ، تکرار کنید ، اما برای یک بار ضرب و شتم به شما یک چاقوی سفارشی را اهدا می کند.
هر پنج مرحله ، نبردهای رئیس به صورت تصادفی اتفاق می افتد ، حداقل یکی از چهار نبرد استاندارد بازی پرتاب چاقو به میوه اندروید را به شما پیشنهاد می دهد ، اما ممکن است گاهی اوقات شما را به یک نبرد رئیس "نادر" یا "افسانه ای" اعطا کند. اینها سخت تر هستند ، اما همیشه احساس تعجب آور است که از یک هدیه غیر منتظره غافلگیر شوید. شما همچنین می توانید میوه ها را با سیب خریداری کنید.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش, بازی آنلاین شمشیر زنی فلش, بازی آنلاین نینجا فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk