بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی اب و اتش 4 در معبد کریستال انلاین اندروید  

بازی اب و اتش 4 در معبد کریستال انلاین اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.63  (تعداد 30)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی اب و اتش 4 در معبد کریستال انلاین اندروید مانند پیش درآمد بازی انلاین اب و اتش 4 در معبد کریستال آیفون کامپیوتر، ترکیبی غیرعادی از ژانرهای ماجراجویی و پلتفرم است. در حالی که تعداد زیادی تاب خوردن، قوز کردن خوک و پرتاب گرز باید انجام شود، 137 ماموریت کوچک نیز برای تکمیل وجود دارد. من در حال حرکت در دنیای بازی هستم، می توانم با مردم صحبت کنم و از آیتم ها استفاده کنم تا او بتواند کارهای غیرعادی مختلفی را انجام دهد. در حالی که ممکن است پرسپکتیو در ظاهر کمتر 2 بعدی باشد.
که هنوز به شکلی تا حد زیادی

بازی اب و اتش 4 در معبد کریستال

انلاین دو بعدی شبیه بازی دختر آب و پسر آتش به سطح اول کنترل می شود. در امتداد مسیرهای از پیش تعیین شده حرکت می کند و از او خواسته می شود تا به مسیرهای جدیدی سوئیچ کند که در آن جاده های اضافی با جاده فعلی او تلاقی می کنند. در بیشتر موارد دوربین و پرسپکتیو عالی هستند و مانعی برای گیم پلی بازی نمی کنند، اما چند قسمت خسته کننده وجود دارد که در آنها باید پرش هایی انجام دهید که با دید دشوارتر می شوند.
علاوه بر این تفاوت، گیم پلی بازی اب و اتش 4 در معبد کریستال هنوز هم تا حد زیادی یکسان است - می توانم سلاح های مختلفی پیدا کنم تا به او کمک کند با دشمنان مقابله کند، او می تواند بپرد و با دشمنان کشتی بگیرد، و می تواند از آیتم های صفحه فرعی استفاده کند. اکنون می‌توانید کت و شلوارهای تغییردهنده توانایی را پیدا کنید - یک نوع خنک‌تر از شلوارهای قابل تعویض کلاس اول - برای پیشرفت در شهر. برای مثال، لباس سنجاب پرنده اجازه می دهد مسافت های طولانی را طی کند و لباس به او اجازه می دهد که مثلاً با یک مرد دوستانه صحبت کند.
علاوه بر این، ووپی کمپ بازی اب و اتش 4 در معبد کریستال انلاین حرکت در سراسر جهان وسیع را برای او آسان‌تر کرده است تا محیط‌های مختلفی را که در مقابل او قرار دارد تکمیل کند. او چند مشکل دارد، اما آنها نسبتا جزئی هستند. شما باید بتوانید بدون دردسر زیاد از ابزار عبور کنید، تعدادی از پازل های کمتر ضروری کاملاً دشوار هستند. با این حال، در بسیاری از مواقع تعداد زیاد ماموریت‌هایی که قرار است با آن‌ها روبرو شوید، حتی با کمک مجله ماجراجویی، مکان را کمی سخت می‌کند.
همچنین یکی از آزاردهنده ها ماهیت رئیسان بازی اب و اتش 4 در معبد کریستال انلاین است. مانند باس‌های ناامیدکننده تصویر اصلی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از کیسه‌های عرفانی را پیدا کنید و خوک را در کیف بیندازید. اگر باس‌ها منظم‌تر بودند، این‌ها خیلی بد نبودند، اما بسیاری از شما احتمالاً در نیمه آخر بازی همه باس‌ها را شکست می‌دهید و مبارزات را کمی تکراری و خسته‌کننده می‌کنید.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

مهمان_به توچه
28 Sep 2023, 09:04
بازی خوبیه و من یکنفره بازی میکنم :cool:  
گزارش تخلف

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk