بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی اب و اتش در معبد یخ انلاین دختر اندروید پسر  

بازی اب و اتش در معبد یخ انلاین دختر اندروید پسر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.07  (تعداد 51)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی اب و اتش در معبد یخ انلاین دختر اندروید پسر فقط یک چیز من بازی دختر اب و پسر اتش در معبد یخ آیفون کامپیوتر را اذیت می کند و آن کنترل های حرکتی اجباری است. تمام عملکردهای اساسی شما بدون آنها انجام می شود و استفاده از هیچ یک از آنها واقعاً ضروری نیست ، اما اگر می خواهید مانورهای جالب دیگری مانند چرخاندن Cappy به دور ماریو را انجام دهید ، باید کنترلر را تکان داده و تکان دهید.
بسیاری از اقدامات

بازی اب و اتش در معبد یخ

انلاین شما به دو دکمه اختصاص داده شده است ، بنابراین کمی مسخره به نظر می رسد که نمی توان برخی از این موارد را فقط روی دکمه های دیگر ترسیم کرد ، خصوصاً که بسیاری از حرکت ها دقیق نیستند. من به سختی از آنها استفاده کردم زیرا برای کشیدن آنها بسیار ریز بود. اما این در طرح بزرگ کارها بی نتیجه است و من بدون اینکه مرتباً از دختر اب پسر اتش استفاده کنم ، می توانم از پس جبران بربیایم.
داستان اصلی خیلی طولانی نیست. اگر برای نجات هلو به سادگی به آخرین جهان می روید ، چند ساعت دیگر با بازی اب و اتش در معبد یخ اندروید کار شما تمام می شود. طول واقعی بازی به تلاش برای جمع آوری هر یک از ماه های قدرت وجود دارد. محتوای پس از بازی نیز انبوه است و گرچه آب زیادی چالش برانگیز نیست ، اما قسمت های آخر آن واقعاً می تواند جنجال شما را آزمایش کند.
همچنین به شما توصیه می شود که سایر کالاهای جمع آوری شده بازی اب و اتش در معبد یخ انلاین مانند سکه های بنفش را که می تواند برای خرید سوغاتی و برچسب برای کشتی و همچنین لباس های جدید برای پوشیدن آتش استفاده شود ، پیدا کنید. مردن در دنیا سیلی ساده بر مچ دست است. این بار هیچ سیستم زندگی وجود ندارد در عوض ، هر وقت می میری.
این بازی به شدت آزمایش بازی اب و اتش در معبد یخ انلاین را تشویق می کند ، و شما به دلیل بررسی هر گوشه از هر سطح پاداش خواهید گرفت. گیم پلی بازی بسیار عالی است. خود پسر برای کسب رضایت بسیار زیاد است ، و مکانیک مالکیت طیف وسیعی از تجربیات را به میز می آورد. سطوح غول پیکر و پر از کارهایی که باید انجام شود. گفته شد ، با این همه دامنه ، طبیعتاً ناخوشایند است که اینجا و آنجا وجود داشته باشد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk