بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بن تن مبارز افسانه ای انلاین ben 10  

بازی بن تن مبارز افسانه ای انلاین ben 10 شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.36  (تعداد 25)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بن تن مبارز افسانه ای انلاین ben 10 صحبت از بیگانگان است بازی انلاین بن تن مبارز افسانه ای اندروید کامپیوتر آیفون ، من کاملاً طراحی مجدد برخی از تحولات بیگانه بن را دوست دارم. موارد مورد علاقه زیادی برای بازگشت ، بازسازی جدید یک شخصیت قدیمی و حتی مش های جالب وجود دارد که هرگز در آینده مشاهده نخواهید کرد. این یک چیز خوب است که بن در حال حاضر تا حدودی با بیشتر این قدرت ها آشنا است ، زیرا افراد بد از همان ابتدا سریع و خشمگین می آیند.
جهش های رادیواکتیو ، ربات های شیفته هوا

بازی بن تن مبارز افسانه ای

انلاین ، هیولاهای افسانه ای و موارد دیگر در انتظار قهرمان ما هستند ، اما فقط شخصیت های شرور اپیزودیک نیستند که او را خصمانه می کنند ، اما در بازی لحظه های پایانی فیلم برتر بازی بزرگی وجود دارد. هرچند که همه چیز جدی نیست ، در واقع بیشتر کمان های اولیه نمایش بسیار احمقانه هستند و با چوب دستی در سطح هم مرز هستند.
این کار با لحنی که آنها دنبال بازی بن تن مبارز افسانه ای اندروید می کنند کار می کند و نویسندگان در بسیاری از ارجاعات به اسطوره های نمایش و گنگ هایی که از سال 2005 تاکنون برگزار می شود دزدکی حرکت می کنند. ماکس سرسخت و گوین که معمولاً هم سطح هستند ، کمک می کنند تا بارها و بارها بن را زمین گیر نگه داریم (گاهی به معنای واقعی کلمه).
بن 10 در هنگام بسته بندی PSA های اخلاقی آسان و واضح در طول راه بازی بن تن مبارز افسانه ای انلاین ، تعادل خوبی بین پوچ و عمل متمرکز پیدا می کند. برای افکار نهایی من ، سری جدید بن 10 مطمئناً تغییر سرعت نسبت به تکرارهای قبلی است ، سریالی که کمدی جوان تر را نسبت به خط داستانی بالاتری که ممکن است طرفداران قدیمی به آن عادت کرده باشند ، ترجیح می دهد. وقتی جوک ها فرود می آیند.
این اکشن به خودی خود سرگرم کننده بازی بن تن مبارز افسانه ای انلاین است ، اما مطابق با لحن قطعه ، حتی صحنه های مبارزه نیز به سمت بامزه کارها شیب دارند. با این حال ، بنظر می رسد بن 10 همان نوع نمایشی است که قصد داشته باشد ، اگر لزوماً انتظار طرفداران را نداشته باشد. من در دادن سه ستاره از پنج ستاره به بن 10 متزلزل بودم.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین بن تن بن 10 فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk