بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین نینجاگو برای کامپیوتر افسانه اژدها فلش  

بازی آنلاین نینجاگو برای کامپیوتر افسانه اژدها فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.36  (تعداد 591)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین نینجاگو برای کامپیوتر افسانه اژدها فلش ما به دنبال فرد قدرتمند ترین، که بازی نینجاگو ترس از هر گونه موانع نیست. هی! آیا شما وجود دارد؟ بهترین خود را انتخاب کنید و مبارزه با قویترین اژدها! اما در ابتدا، کشتن همه دشمنان در راه خود را به پیروزی. ما می دانیم که شما آن را انجام خواهد داد. نگاهی به ماشین.
مبارزه با بزرگترین دشمنان در جنگ افسانه ای! کای، کول، جی، زین، و لوید همه قدرتمند بازی نینجاگو برای کامپیوتر افسانه اژدها، اما تنها یکی می تواند تاج گذاری بهترین در بازی آنلاین نینجاگو برای کامپیوتر . بازی را از طریق یک سری از حماسه جنگ و رئیس برای پیدا کردن که ادعا می کنند به عنوان بزرگترین جنگجو!
تسخیر بازی های نینجاگو و موجودات کارشناسی ارشد در گو جنگ افسانه ای! واقعی برنده آخرین رول تخم مرغ. در جلسه اول، کای خواهد آتش اژدها به چالش بکشد. شما می توانید معجون برای قدرت های ویژه ای می نوشند. جمع آوری تمام از سه نشانه در هر منطقه!
جنگ افسانه ای یکی از بازی انتخاب ما است.
مبارزه با بزرگترین دشمنان در جنگ ! کای، کول، جی، زین، و لوید همه قدرتمند ، اما تنها یکی می تواند تاج گذاری بهترین در . بازی را از طریق یک سری از حماسه جنگ و رئیس برای پیدا کردن که ادعا می کنند به عنوان بزرگترین جنگجو!
مثل همیشه، از آن لذت ببرید.
آیا شما آماده برای ماجراجویی با یک لگو قهرمان؟ شما خواهد شد بسیاری از سرگرم کننده با این بازی سپری می کنند. شما دشمن بزرگ در بازی مبارزه کنند. اگر می خواهید به پیروزی در این بازی، شما باید دشمنان در راه بکشند. شما می توانید بازی را با کلید های بازی کند.
گیم پلی به بازی نینجاگو آنلاین بازی شبکه ماجراجویی عمل که در پس زمینه عمیق خود را و سبک هک و اسلش-آن تمرکز دارد. بهترین بازیکن انسان می تواند هر در جنگ شدید خود را با توجه به سطح آنها در می کنترل. همراه با آن، هر قهرمان نیز خود سلاح / وسیله نقلیه خود را به مبارزه با در تلاش خود را دریافت کنید. بهترین بازیکن نیز می تواند سه نشانه طلایی در هر سطح جمع آوری کند.
بهترین بازیکن بشر می تواند با نوار فضا حمله و حرکت در هر جهت با فلش از صفحه کلید است. همچنین می توانید خاص به لمس برای کمک به آنها برای پرش بالاتر و یا افزایش سرعت خود را.
بازی وب در مجموع از پنج سطح، برای هر یک از پنج . پس از اتمام بازی، پخش خواهد انتخاب را به پخش هر سطح آنها را انتخاب کنید و یا گزینه بازی به راه اندازی مجدد داشته باشد.
ما به دنبال فرد قدرتمند ترین، که ترس از هر گونه موانع نیست. هی! آیا شما وجود دارد؟ بهترین خود را انتخاب کنید و مبارزه با قویترین اژدها! اما در ابتدا، کشتن همه دشمنان در راه خود را به پیروزی. ما می دانیم که شما آن را انجام خواهد داد. مواظب باش
در جنگ شما را مجبور به کنترل قهرمان خود را شکست و گیر منم بد برای پیدا کردن همه نشانه پنهان! مبارزه با بزرگترین دشمنان در جنگ بازی نینجاگو برای کامپیوتر ! کای، کول، جی، زین، و لوید همه ، اما تنها یکی می تواند تاج گذاری بهترین در افسانه اژدها اژدها آن لذت ببرید بازی با ! استفاده از صفحه کلید برای بازی جنگ .
چهار . کای، کول، جی و لوید با هم نشسته غذا خوردن . تنها یکی سمت چپ وجود دارد و همه آنها تصمیم بگیرند آن را به می رود. که بر اساس آن کای ادعا می شود برای رام کردن اژدها آتش. بلافاصله، شما را به تخیل خود را از اینکه چگونه او را شکست داد اژدها است که اولین مرحله از بازی گرفته شده است. سپس شما را به جایی که آنها نشسته اند که در آن کول کاهش کای با گفتن او سزاوار به برای شکست دادن دزدان دریایی و پادشاه آنها و بحث ادامه بازگشت. هنگامی که همه آنها از ماجراهای خود را توضیح داد و استدلال کرده اند که چرا آنها حق دارن که نهایی (و شما تمام بازی را در تخیل خود را بازی کرده اند)، استاد خود می آید می گویند که توانایی واقعی یک است به نجات دوستان خود و حتی در هزینه های زندگی خود را و آنها را به یاد ماجراجویی از زین جایی که او همه آنها را از هراس را نجات داد. همه آنها پس از آن موافقت برای زین به بازی نینجاگو نهایی و متعهد به او پیدا کنید. بازی در اینجا به پایان می رسد. چه به اتفاقی می افتد؟ هیچکس نمیداند.
گیم پلی نسبتا ساده و بیش از حد آسان است. شما هم می توانید کلید های A و D و یا کلیدهای جهت دار برای در هر دو جهت و W و یا تا کلید فلش به پرش اجرا استفاده کنید. فاصله برا
بازی آنلاین شمشیر زنی فلش, بازی آنلاین نینجا فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
a legendary ninja battles بازی آنلاین نینجاگو برای کامپیوتر افسانه اژدها فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk