بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین تیراندازی مرحله ای هیجانی اندروید کامپیوتر  

بازی آنلاین تیراندازی مرحله ای هیجانی اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.06  (تعداد 15)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین تیراندازی مرحله ای هیجانی اندروید کامپیوتر نبردهای روی زمین تقریباً بازی تیراندازی مرحله ای آنلاین آیفون مشابه بازی های قبلی است ، اما یافتن و آزمایش انبوه سلاح های جدید آن هیجان انگیز است. به عنوان مثال نارنجک های ضد جاذبه وجود دارد که گروه هایی از دشمنان را به یک رکود آسیب پذیر تبدیل می کند تا شما یکی یکی از آنها را انتخاب کنید و نارنجک های جوینده ای را که مانند عنکبوت های فلزی کاملاً مثر در امتداد زمین قرار می گیرند.
گروهی که در طول

بازی آنلاین تیراندازی مرحله ای

اندروید مبارزات با آن می جنگید ، جبهه دفاع حل و فصل ، شورشیان مریخی به رهبری ابزار کیت هارینگتون است - یک ایدئولوگ بی رحم و آدم بد نهایی که جهنم خود را برای نابودی زمین خم کرده است. او این را در ساعات ابتدایی بازی ، جایی که زمین یک حمله ویرانگر متحمل می شود ، به روشنی بیان می کند. این مرا به یاد حمله مقدماتی انداخت.
اینفینیتی وارد علی رغم بی رحمی زیاد بازی آنلاین تیراندازی مرحله ای کامپیوتر ، احساس کم کاری می کند و بیش از آنکه انگیزه های واقعی به او بدهد ، شهر را به عنوان شخصیتی ترک می کند که کارهای بدی انجام می دهد. با این حال ، بقیه بازیگران قیمت بسیار بهتری دارند. شما به عنوان نیک رییس ، یک تام کروز مانند بازی می کنید که به موقعیت غیر قابل رهایی وارث یک کشتی پایتخت ، قصاص و صدها خدمه آن رسیده است.
مأموریت شما این است که قبل از اینکه مستقیماً به جنگ کوتچ و بازیگران بازی آنلاین تیراندازی مرحله ای اندروید او بروید ، برای بازسازی ناوگان خود وقت بخرید. این یک داستان ساده و بی معنی است ، اما با چنان شور و حوصله ای گفته می شود که جنگ بی نهایت بسیار بالاتر از اسلاف اخیر خود است. نیک دوست داشتنی ، وفادار و شرافتمند است و خدمه و هم تیمی های نزدیک او نیز به همین اندازه شخصیت دارند.
در حالی که نزدیکترین شریک (یا نمکی برای کسانی که بازی آنلاین تیراندازی مرحله ای اندروید را بهتر می شناسند) به اندازه او قوی و دوست داشتنی است و ترکیب عالی تحسین و انتقاد از تصمیمات خود را به عنوان یک رهبر ارائه می دهد. سپس Ethan ، برجسته بازیگران بازی ، یک ربات هوش مصنوعی است که ذکاوت او به اندازه توانایی هایش در جنگ است و به عنوان یک تسکین قلبی برای یک داستان بقا و شانس غیرممکن عمل می کند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk