بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تفنگی انلاین با دوستان جهانی چند نفره اندروید  

بازی تفنگی انلاین با دوستان جهانی چند نفره اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.95  (تعداد 20)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تفنگی انلاین با دوستان جهانی چند نفره اندروید برخی عناصر بازی انلاین تفنگی با دوستان کامپیوتر آیفون تاکتیکی وجود دارد. می‌توانید از دو بال‌من خود بخواهید که به دشمنان خاصی حمله کنند (و آن‌ها به اندازه کافی باهوش هستند که این کار را در سکوت انجام دهند، زمانی که موقعیت آن را ایجاب می‌کند)، اما در غیر این صورت، بازی به نزدیک‌تر می‌شود، با استفاده گسترده از پوشش و حملات امواج دشمنان. و این چیز بدی نیست. Spec Ops از نظر مکانیک ممکن است اصلی نباشد.
اما صادرات چنین عناصری با موفقیت

بازی تفنگی انلاین با دوستان

جهانی دشوار است. و تا زمانی که از ساده ترین تنظیمات سختی دور بمانید، تعداد زیادی سکانس اکشن به خوبی طراحی شده وجود دارد که چالش بزرگی را ارائه می دهد. حتی چند افزودنی منحصربه‌فرد کوچک وجود دارد: مانند اینکه چگونه می‌توانید اغلب از پنجره‌ها یا نورگیرهایی که با وزن ماسه پشت سرشان فشار می‌آورند، تیراندازی کنید و باعث می‌شود بهمن‌ها همه چیز را در مسیرشان دفن کنند. تا حدی فیلمنامه، اما هنوز زیبا.
صدای اسلحه کمی صاف است، اما این یکی از معدود ایرادات بازی تفنگی انلاین با دوستان چند نفره درگیری با اسلحه است، با مهمات محدود شما را مجبور می کند در شلیک دقیق باشید (خداحافظ اسپری 'n' دعا) و مدام زرادخانه خود را تغییر دهید. تفنگ های زیادی برای انتخاب وجود دارد و به زودی در میان خرابه ها به دنبال اسلحه های مورد علاقه خواهید بود. ایست های بازرسی، یا گاه و بیگاه جدایی طولانی بین آنها یک شکایت است. نیاز به راه اندازی مجدد درست در ابتدای برخی از سکانس ها، شامل چندین ناحیه و بسته بندی تا ده دقیقه فعالیت مداوم بسیار آزاردهنده است.
ما در اینجا بیشتر از این موضوع را خراب نمی کنیم، به جز اینکه بگوییم اگرچه بازی تفنگی انلاین با دوستان جهانی می تواند به شدت از الهام گرفته شود، اما به خودی خود ظاهر می شود و بسیار بیشتر از یک ادای احترام است. جو مانند یک ویتنام مدرن و ناامید است، و هر چه بیشتر در جهان غوطه ور شوید، خشونت و جنون بیشتر می شود.
اینکه یک تیرانداز نظامی کلیشه‌های معمولی تروریست‌ها و سلاح‌های کشتار جمعی بازی تفنگی انلاین با دوستان جهانی را کاملاً نادیده می‌گیرد و در عوض ترجیح می‌دهد با عواقب انسانی، استیصال و روان پریشی جمعی برخورد کند، بسیار شاداب است. لعنتی به خوبی انجام شده است. فقط وجه اشتراکی با بازی ها و Call of Duty به سطحی ترین معنا دارد.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk