بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی جنگی تیر و کمان اندروید تیرکمان استیکمن ها  

بازی جنگی تیر و کمان اندروید تیرکمان استیکمن ها شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.06  (تعداد 15)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی جنگی تیر و کمان اندروید تیرکمان استیکمن ها گیم پلی ساده شروع بازی جنگی تیر و کمان اندروید کامپیوتر آیفون می شود. شما با تخمگذار معدنچیان پول کشاورزی می کنید و از آن زمان به بعد منابع خود را بر اساس استراتژی های خود مدیریت می کنید. در ابتدا ، شما فقط چند نوع سرباز برای تخمگذاری دارید ، اما پس از کمی پیشرفت ، ترکیب کامل شما شامل تیراندازان ، شمشیرزنان ، اسپارتها (اسپارتان ها) ، جادوگران و غول ها می شود.
این بازی به شما امکان

بازی جنگی تیر و کمان اندروید

استیکمن ها می دهد در 3 حالت مختلف بازی کنید. شما می توانید از مجسمه خانه خود که به عنوان آخرین راه حل است و از هر فعالیت دیگری جلوگیری می کند ، دفاع کنید ، یا می توانید به طور کلی در موقعیت دفاعی قرار بگیرید که سربازان شما در یک نقطه خاص در معدن بدون وقفه ایستاده اند. آخرین موضع گیری ، حمله کامل برای کشتن همه اعضای تیم دشمن و تخریب مجسمه آنها است.
در حالی که برای تلفن های موبایل ساده بازی جنگی تیر و کمان اندروید استیکمن ها به نظر می رسد - در اینجا بیشتر از آنچه به نظر می رسد وجود دارد. برنامه مبارزه شما باید به طور مداوم با هر سطح تغییر کند زیرا شما برای مبارزه با تیم ها به استراتژی های متفاوتی نیاز دارید. به عنوان مثال ، تیراندازان در هر موقعیتی مفید هستند ، آنها هنگام جنگیدن با جادوگران در تیم بسیار مهم هستند ، زیرا در بیشتر مواقع حملات غوغا را متوقف می کنند.
از سوی دیگر ، شمشیربازها همیشه بازی جنگی تیر و کمان اندروید انلاین مفید نیستند ، اما می توانند در مبارزه با غول ها م asثر باشند ، مادامی که تعدادی تیرانداز و کماندار پشت آنها را داشته باشید. این سرگرم کننده است و من به دلیل سرگرم کننده و بدون تردید تمام کمپین داستان را در یک مرحله به پایان رساندم. بازکردن قفل و ارتقاء کلاس های جنگ ، پاداش و تسلط بر جهان برای صلح است ، زیرا تا آنجا که ممکن است در پادشاهی ها اختلال ایجاد می شود ، هرگز قدیمی نمی شود!
یکی از ویژگیهای مهم قابل ذکر در بازی جنگی تیر و کمان اندروید استیکمن ها ، توانایی کنترل دستی ارتش خود است. در حالی که بازی را می توانید بیکار انجام دهید تا زمانی که شما بازیکنان چوبدست خود را تخم ریزی کنید ، می توانید با کنترل تک تک مردان آسیب ها و گل های بهتری را وارد کنید و همچنین امتیاز حمله و دفاع در برابر تیم های دشمن را افزایش می دهد.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk