بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی جنگ جهانی دوم استراتژیک استیکمن آنلاین  

بازی جنگ جهانی دوم استراتژیک استیکمن آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.69  (تعداد 23)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی جنگ جهانی دوم استراتژیک استیکمن آنلاین تعادل بازی برای بازی جنگ جهانی دوم استراتژیک استیکمن اندروید کامپیوتر آیفون اکثر بازیکنانی که به بازیهای معمولی عادت می کنند ، کمی عادت خواهد داشت. برادران (بر اساس تخمین ما) برای جلوگیری از تعادل در بازی های استراتژی ، مدل سنتی سنگ قیچی-کاغذی را انتخاب کرده اند و در عوض به هر واحد در جبهه های جنگ تقریب نزدیک قدرت واقعی جنگی خود را داده اند.
تحقیقاتی که در این

بازی جنگ جهانی دوم استراتژیک استیکمن

آنلاین انجام شده است در جاهای مختلف بسیار دقیق است - به عنوان مثال اتومبیل های زره ​​پوش دارای ضخامت های مختلف زرهی بر روی بدن خود هستند ، بنابراین موشک ها در صورت شلیک به ذره ای کمتر زره پوش ، تأثیر بیشتری خواهند داشت. این قطعاً تأثیر ساخت تانک به پادشاهان بلامنازع جهان را دارد - چند پانزر موج پس از موج پیاده نظام را می جوند.
بنابراین ، مگر اینکه بتوانید آنها را به طور مساوی با زره های شخصی بازی جنگ جهانی دوم استراتژیک استیکمن اندروید خود مطابقت دهید ، باید بدون اینکه متحمل خسارات زیادی شوید ، بیرون کشیدن آنها بسیار دقیق فکر کنید. با فارغ التحصیلی از مأموریت ها بازی و پیشرفت در سطوح ، اوضاع حتی جالب تر می شود (می توانید از همان ابتدا مأموریت بازی کنید ، اما ما واقعاً آن را توصیه نمی کنیم).
در اینجا خواهید فهمید که واحدهای پیاده نظام بازی جنگ جهانی دوم استراتژیک استیکمن آنلاین پس از زخمی شدن دیگر به سرعت سلامتی را بازسازی نمی کنند و بدتر از آن ، آنها مهمات نامحدود مهمات ندارند - بنابراین شما باید آنها را به طور منظم تأمین کنید. حالت همچنین سیستمی از ضربه های مهم را به شما معرفی می کند که می تواند یک واحد را در اواسط نبرد فلج کند ، و یک بازدید سریع از یک کامیون برای تأمین تعمیر میدان نبرد را ضروری می کند.
این بازی همچنین دارای یک سیستم بازی جنگ جهانی دوم استراتژیک استیکمن آنلاین روحی است ، که یادآور همان چیزی است که در Close Combat یافت می شود و این تقریباً تحت تأثیر عواملی است که انتظار دارید - دستیابی به اهداف و بیرون آوردن واحدهای دشمن باعث افزایش روحیه می شود (همانطور که حضور یک فرمانده ) ، در حالی که مورد اصابت قرار می گیرید ، یارانتان تیراندازی می کنند ، یا اینکه در وسط قلمرو غیر دوستانه تنها گیر کرده اید ، آن را شیره می کند ..
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk