بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی خوک جنگی تفنگی انلاین کامپیوتر  

بازی خوک جنگی تفنگی انلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.71  (تعداد 64)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی خوک جنگی تفنگی انلاین کامپیوتر هنوز هم ممکن بازی انلاین خوک جنگی و بازی جنگ خوک ها است متوجه شده باشید که پاراگراف فوق الذکر دقیقاً از مزایای حالت تک نفره بازی صحبت نمی کند. یک دلیل خوب برای این امر وجود دارد: تک نفره کسل کننده ، خسته کننده ، خسته کننده و جالب نیست. تعداد سطوح خوب است و هر یک از شش بخش قاره متنوع است ، اما با گذشت زمان ، کلی گام برداشتن بدتر می شود.
برای پنج جعبه اول ، شما در

بازی خوک جنگی

انلاین سلاح های جدیدی به دست بازی جنگ خوک ها پلی استیشن می آورید ، مردان خود را تبلیغ می کنید و در غیر این صورت اوقات خوبی را سپری می کنید. با این وجود ، از آن مرحله ، تبلیغات کمیاب می شوند ، تنوع سلاح کاهش می یابد و پارامترهای ماموریت شروع به مرز مبهم می کنند. این یک چیز است.
اما این که در انتها در مجموعه ای از جزایر کوچک بازی خوک جنگی انلاین قرار گرفته باشد که توسط مزارع مین محاصره شده اند ، در حالی که دشمن در بالای زمین با خمپاره نشسته است ، مسئله کاملاً دیگری است. بنابراین این ده سطح به سرعت پرواز می کنند ، در حالی که 15 سطح آخر ممکن است روزها ، حتی هفته ها طول بکشد - نه به دلیل سخت بودن ، بلکه به دلیل خستگی در طول مسیر.
مشکل بازی را پیچیده می کند ، گرافیک بازی خوک جنگی کامپیوتر کاری نمی کند که الهام یا هیجان را برای کار در نظر گرفته باشد. با توجه به موضوع ، می توان گفت که این بازی مخاطبان جوان تری را هدف قرار می دهد ، اما حتی این به معنای نرم و خشن بودن تصاویر نیست.
خوک ها خودشان کافی ، خندان و قدرتمند بازی خوک جنگی انلاین هستند و هاله ای منحصر به فرد از کارتون الهام گرفته اند ، اما محیط های پس زمینه و ساختارهای ایستاده با ظاهر مسخ ، دندانه دار و شکننده خود دائماً حواسشان را پرت می کنند. علاوه بر این ، تپه ها ، دره ها ، سنگرها ، جزایر. به غیر از موارد ذکر شده در مورد گام برداشتن این حالت و تصاویر زیرمجموعه ، کارهای زیادی برای آن انجام می دهد. اول ، تنوع سلاح حیرت انگیز است.
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk