بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تفنگ بازی بچه ها کودکانه اندروید کامپیوتر  

بازی تفنگ بازی بچه ها کودکانه اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.46  (تعداد 32)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تفنگ بازی بچه ها کودکانه اندروید کامپیوتر مسئله این بازی کودکانه تفنگ بازی بچه ها اندروید است که چه کسی اسلحه اسباب بازی را در دست دارد. اریکا لامب گفت: "عکس شاهزاده جورج با داستان تامیر رایس ، پسر جوان سیاهپوست كه توسط پلیس در اوهایو كشته شد ، زیرا او اسلحه اسباب بازی را در دست داشت ، بخش مهمی از دینامیك برتری نژادی و سفید است كه در اینجا بازی می كند." کلاسیک جنجالی که در آن رالفی پارکر جوان بدبخت خواب می بیند.
رئیس موسس و رئیس سابق

بازی تفنگ بازی بچه ها

کودکانه ارتباطات برای هر شهر و مادران تقاضای اقدام برای حس و مادر دو پسر 5 و 7 ساله را گفت. بازی برای کودک سیاه پوست در آمریکا امن نیست. بومی تگزاس است که در زندگی واقعی پرورش یافته است. او با بازی پلیس و سارق بزرگ شد و به داستان کریسمس رجوع کرد.
اما او اجازه نمی دهد که دو پسرش به نوعی بازی تفنگ بازی بچه ها کودکانه کنند. در حالی که در هر شهر و تقاضای مادران تقاضا ، "وقتی زندگی من روزانه خبرهای خشونت آمیز در آمریکا و کار با مادرانی که فرزندانشان کشته شده بودند کار کردم ، کار ساده ای برای خانه ام و دستیابی به وسایل فرزندانم غیرممکن بود.
بسیاری از اضطراب او را تکرار کردند. آنا دیویس بازی تفنگ بازی بچه ها اندروید ، نویسنده نویس در جرسی سیتی ، نیوجرسی ، به من گفت: "دختر من فقط 3 سال دارد ، اما فکر نمی کنم ابزاری در این روز و سن بتواند یک جعبه معصوم باشد." "داشتن چنین زندگی در زندگی ما بسیار ساده تر است." یکی دیگر از دوستان گفت هنگامی که دختر 5 ساله اش اخیراً در یک کیسه نیکی از جشن تولد یک لیوان آب دریافت کرد ، "ناراحت کننده" بود.
یک مادر به طرز مخفیانه ای "مسلسل" پر شده از گلوله های بازی تفنگ بازی بچه ها کودکانه کف را که پسرش در جشن تولد خودش دریافت کرده بود ، بازگرداند. وی گفت: "این به گونه ای طراحی شده است که مانند معاملات واقعی به نظر برسد." "من خیلی وحشت زده شدم ، بلافاصله آن را دور کردم.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk