بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی اسکیت روی یخ دخترانه اسکی اندروید کامپیوتر  

بازی اسکیت روی یخ دخترانه اسکی اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.33  (تعداد 3)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی اسکیت روی یخ دخترانه اسکی اندروید کامپیوتر هنگامی که دارای تک کارته بازی آنلاین اسکیت روی یخ دخترانه اسکی کامپیوتر آیفون است، مانند این، این گزینه ای نیست که بتوانید هر بار که شخصی وارد اتاق می شود در حالی که بازی می کنید و درخواست می کند به آن بپیوندید، از آن استفاده کنید. بنابراین حالت انفرادی به این صورت است. اغلب به منصه ظهور می رسد، و در اینجا به شکل یک ماجراجویی کوچک همراه با متون فراوانی است که داستانی واقعاً وحشتناک را در مورد نجات «ارواح برفی» یا چنین هولناکی بیان می کند.
هنگامی که در یک شهر زمستانی

بازی اسکیت روی یخ دخترانه

اندروید می دوید و وسایل ورزشی را از صندوقچه های گنج جمع آوری می کنید و شخصیت های دیگر را تا رویارویی های منجمد که در انواع فعالیت های برفی انجام می شوند، به چالش می کشید، بین ماریو و سونیک سوئیچ می کنید. اگر نمی دانید همه این ورزش های زمستانی درباره چیست، ممکن است کمی گیج کننده باشد. اگر مغول های خود را از آلپاین خود می شناسید، بازی های عجیب و غریبی وجود دارد.
ما یکی را برای چیزی به نام بازی اسکیت روی یخ دخترانه اسکی انجام دادیم، و پس از خاموش شدن تپانچه استارت، مجبور شدیم دکمه A را فشار دهیم تا نوار پنالتی کوچکی در عرض 15 ثانیه منقضی شود. پیروزی! معلوم شد که بر اساس ابزاری بزرگتر شامل اسکی روی مسیرهای دوچرخه‌سواری و تیراندازی به اهداف بوده است. کمی عجیب به نظر می‌رسید که ما مجبور شدیم در انتخاب شخصیت‌ها، شروع رویداد و دریافت مدال برای چیزی بسیار کوتاه و ناچیز بگذریم.
سپس چالش اسکی سرعت وجود دارد. ما رکورد بازی اسکیت روی یخ دخترانه اندروید را شکستیم، سپس دوباره آن را شکستیم، اما بارها شکست خوردیم تا اینکه در انتها کمی متفاوت عمل کردیم و با وجود اینکه کیلومترها کندتر از قبل بودیم، یک پاس گرفتیم. موضوعات اصلی یک دسته به اندازه کافی مناسب هستند که عمدتاً با قلم کنترل می شوند و به طرزی مهربانانه از خرد کردن بیش از حد دکمه ها پاک می شوند.
رویدادهای رویایی بازی اسکیت روی یخ دخترانه اندروید نسبت به همتایان خود شباهت کمتری به واقعیت دارند، از جمله تیراندازی سه بعدی که در آن تانک‌هایی را هدایت می‌کنید که گلوله‌های برفی را به سمت بازیکنان دیگر شلیک می‌کنند و تلاش کمی برای ضربه زدن به هدف که به نظر می‌رسد اصلاً ارتباط زمستانی ندارد. نسخه Wii بسیار بهتر است و حالت ماجراجویی در اینجا برای کودکان خردسال طراحی شده است. با این حال، اگر بتوانید لینک‌آپ را شروع کنید، ارزش نگاه کردن را دارد.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk