بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی اسکی سافاری روی برف قدیمی اندروید  

بازی اسکی سافاری روی برف قدیمی اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.66  (تعداد 6)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی اسکی سافاری روی برف قدیمی اندروید رقابت بسیار سختی بازی آنلاین اسکی سافاری کامپیوتر آیفون دارد. در حالی که نسخه اصلی یک اسلایدر کوهستانی نسبتاً تازه بود ، این دنباله به برکت رسیده است که مورد پسند قرار گرفته است. و غیر ممکن است که آن را در مقایسه نگه ندارید. بله ، این یک دنبال کننده نمره کوچک است ، اما در ژانری قرار می گیرد که دیگر کاملاً در آن نیست.
این بازی دارای تمام ترفندها

بازی اسکی سافاری

قدیمی و ترفندهایی است که می توانید انتظار داشته باشید ، و چند افزودنی به فرمول بازی اول دارد ، اما در اینجا تعداد کافی برای بازگشت سری به بالا وجود ندارد. اگر سطح را بازی کرده اید ، می دانید که در اینجا چه انتظاری دارید. شما در حال سقوط از یک کوه دو بعدی هستید ، که گاهی اوقات توسط بهمن فاجعه بار تعقیب می شود. ضربه زدن روی صفحه به شما امکان می دهد یک پرش انجام دهید.
انگشت بازی اسکی سافاری اندروید را پایین نگه دارید و شروع به چرخش در هوا کنید. این برگشت ها به شما امتیاز می دهند ، اما اگر فرود خود را به هم بزنید به زمین می افتید و آن دیوار برفی نزدیک تر می شود. حیواناتی هستند که می توانید سوار آنها شوید و اساساً به عنوان زندگی اضافی و افزایش سرعت عمل می کنند. پرندگان به شما اجازه می دهند تا ارتفاعات بزرگ پرواز کنید ، یتیس به همراه شما در پشت سر می دوند.
اما واقعاً هیچ چیز بازی اسکی سافاری قدیمی تغییر نمی کند. اسکیدو و تخت برای سوار شدن وجود دارد و موجودات مختلف با شما حرکت آسانسور انجام می دهند ، اما شما همچنان فقط شیب را تقویت می کنید ، تا زمانی که می توانید پرش می کنید و برای انجام ترفندها صفحه را تکان می دهید. وقتی متوجه می شوید که می توانید تقریباً تنها بمانید و نمره مناسبی کسب کنید ، اوضاع کمی از هم پاشیده می شود.
و در اینجا مالش وجود دارد - بازی اسکی سافاری قدیمی شما خیلی ناراحت نخواهید شد. مشت کافی برای علاقه مندی شما وجود ندارد ، هیچ قلاب بصری واقعی وجود ندارد ، و در حالی که حس شوخ طبعی سرسختی دارد ، بازی واقعی در زیر آن شبیه بازخوانی زمین قدیمی است. اگر اولین سافاری اسکی را دوست داشتید ، احتمالاً از این یکی لذت خواهید برد. اما با این واقعیت آشکار که قبلاً همه این کارها را انجام داده اید ، لذت خواهد برد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk