بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین ماشین حمل شیر فلش  

بازی آنلاین ماشین حمل شیر فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.54  (تعداد 309)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین ماشین حمل شیر فلش size: 1.5 MB
در شیر کامیون، شما باید به بازار فوق العاده به دریافت مواد غذایی و مواد غذایی برای خانواده خود را. مراقب باشید از قطره بزرگ و تپه!
شما راننده تحویل شیر جدید و آن است تا شما را از طریق هر یک از محله رانندگی بدون از بین بردن محموله خود را! سوار را از طریق خیابان پر از تپه و مطمئن شوید که شما بر روی شیر به اندازه نگه که ممکن است! استفاده از پول شما کسب درآمد از تحویل خود را برای خرید ارتقاء جدید!
جریان در صبح، مانند شیر، یخ سرد و کامیون شیر تازه خاموش؟ بهترین، خارج وجود دارد، شیر فروش شیر برای خانه تحویل و آماده برای به دست آوردن امتیاز اضافی برای سوار شدن صاف و شیر بیشتر تحویل به نمره بالاتر دریافت کنید. استفاده از کلید های arrow به رانندگی کنید.
بازی شیر کامیون در Mygamesxl.com. شیر کامیون و بسیاری از بازی های تحویل دیگر در وب سایت ما به رایگان در دسترس می باشد. بازی این بازی در حال حاضر!
ارائه بطری شیر به هر کس که در محله است نه مانند یک کار آسان است، اما شما می توانید آن را انجام دهد و ما مطمئن هستیم که شما در حال رفتن به آن را دوست دارم هستند! بنابراین سرگرم کننده در طول این بازی رانندگی فوق العاده به چالش کشیدن و پیوستن به مطمئن شوید که شما موارد شیر تحویل به مقصد. شما باید پانزده سطوح برای اثبات مهارت رانندگی شما و تحت تاثیر قرار دادن تمام بازیکنان و رقبای از بازی های کامیون شیری، به شما به عنوان نژاد دور در زمان ثبت به مقصد نهایی. استفاده مناسب از کلید های arrow خود را به اطمینان حاصل شود که شما به خط پایان در زمان ثبت دریافت، نژاد دور و همچنین مراقب باشید که نشت هر یک از بطری های شیری نمی باشد. این واقعا تا به شما برای مانور کامیون شیری به گونه ای است که شما در جاده ها پر از دست انداز به عنوان صاف که ممکن است رانندگی کنید.

بنابراین مراقب باشید تا شما مسابقه دور به خانه های مردم در یک یورش مستقیم، به از بین بردن بطری شیر خود را نمی. دست انداز در جاده خواهد شد این چالش سخت تر و سپس شما ممکن است فکر می کنم را، پس نگه داشتن یک ایده خوب از جاده که در آن هستید، شما را حفظ خودرو مستقیم و استفاده از کلید های arrow خود را به دوباره در موقعیت مستقیم هر زمان که شما یک گسست کوچک در راه خود را.
با گرافیک فوق العاده زیبا و رنگارنگ، بازی وعده داده تا شما را سرگرم و با تمرکز بر جاده ها است. گرفتن در بازی کامیون شیری قلاب و ثابت شما می تواند بهترین پسر تحویل به محله! هر کس تلاش شما قدردانی، شما نقاط جایزه جمع آوری و برنده در همه طرف خود را در شهرستان.

Game controls:
Use arrow keys to drive.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین ماشین سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
milk truck بازی آنلاین ماشین حمل شیر فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk