بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی تک تیرانداز استیکمن حرفه ای اندروید کامپیوتر  

بازی تک تیرانداز استیکمن حرفه ای اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.73  (تعداد 23)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تک تیرانداز استیکمن حرفه ای اندروید کامپیوتر در جایی که به راحتی از بازی آنلاین تک تیرانداز استیکمن آیفون سیستم های خرابکاری و برداشتن اهداف ، یا ، جایی که می توانید به مکان های پرانتز برای برخی از تیراندازی های بسیار دور دست پیدا کنید ، دزدکی خواهید کرد. این مأموریت های محدوده به دلیل تنوع و حل هوشمندانه مشکلات ، در واقع در سطح واقعی ایستاده اند.
آنها بعضی اوقات تقریباً شبیه

بازی تک تیرانداز استیکمن

حرفه ای پازل هستند زیرا شما مجبورید از گلوله های خود برای تعامل با محیط به طرق مختلف استفاده کنید. هر منطقه دارای چندین قرارداد و همچنین انواع اقدامات کامل است. علاوه بر این ، هر هدف دارای حمله مشروط به سبک اختیاری است ، مانند کشتن اهداف بدون شناسایی یا تکمیل هدف به روش خاصی.
در حالی که توانایی پخش بازی تک تیرانداز استیکمن اندروید مطمئناً برای افرادی که دوست دارند از لیست خارج شوند وجود دارد ، اما به هیچ وجه به اندازه سری Hitman متراکم نیست ، که به نظر من برای بازی در این اندازه کاملا خوب است. در برخی شرایط ، ممکن است بخواهید جعبه های کنترل را برای خاموش کردن هشدارها بیابید و بیرون بیاورید ، یا با شلیک مکانیزمی برای سقوط ماشین در یک فروشگاه مکانیکی نزدیک ، هدف خود را فریب دهید.
در سایر مواقع ، قبل از ایجاد حواس پرتی بازی تک تیرانداز استیکمن حرفه ای ، باید همه تیراندازان را در یک منطقه بیرون بیاورید تا هدف خود را از محافظان خود جدا کنید تا بتوانید قبل از اینکه کسی متوجه مرگ او شود ، فرار کنید. در یک مأموریت ، باید یک نگهبان را در حالی که جلوی سلول زندان است ، دزدکی بدل کنید تا زندانی بتواند دراز کند و کلیدهایش را بگیرد ، سپس با ضربه زدن به هر کسی که از راه او عبور کند ، در حالی که فرار می کند ، زندانی را به سلامت منتقل می کند.
تقریباً همیشه روش های بازی تک تیرانداز استیکمن حرفه ای مختلفی وجود دارد که می توانید برای تکمیل این Long Shot استفاده کنید ، و من دریافتم که این ماموریت ها یک روش جالب و منحصر به فرد برای مکانیک های مخفی کاری کلاسیک ارائه می دهند. شما واقعاً می توانید فاصله اسلحه خود را به شکلی که باید باد ، فاصله و زمان را هنگام گرفتن عکس حساب کنید ، احساس کنید.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین تک تیرانداز فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk