بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دامپزشکی اندروید باربی حیوانات بازی آنلاین دخترانه کامپیوتر  

بازی دامپزشکی اندروید باربی حیوانات بازی آنلاین دخترانه کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.6  (تعداد 25)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دامپزشکی اندروید باربی حیوانات بازی آنلاین دخترانه کامپیوتر شما بازی این بار به بازی دامپزشکی باربی عنوان سالی، یک زن جوان که فقط راه اندازی عمل دامپزشک خود را خود. اما او تنها نیست او نیز در حقوق و دستمزد شرکت های بزرگ کردم برادرش اریک، مادر بزرگ او و پدر بزرگ او است. هر یک از اعضای خانواده در محل برای کمک به در خود و یا راه خود را، به طوری که سالی می تواند در گرفتن تشخیص و طرح درمان مناسب برای بیماران حیوان خانگی که در آمدن به عمل تمرکز می کنند.
شما همچنین می خواهید برای مدیریت کسب و کار،

بازی دامپزشکی

تصمیم گیری توسعه و برخی از دست در زمان با حیوانات نقاهت، اما تشخیص اولیه قرعه کشی واقعی در اینجا است. 14 مختلف مرتبط با که فاز وجود دارد، بازی آنلاین دامپزشکی حیوانات خانگی و آن را به این که تصور کنید: جنبه قابل توجه ترین و قانع کننده دکتر حیوانات است.
بازی از دست می دهد برخی از بخار پس از پایان بررسی برای اولین بار، هر چند. مراقبت طولانی برای بهبود موجودات احساس می کند کمی بیش از حد آهسته گام، و شما ممکن است ناامید به پیشرفت به سمت رسیدن به سلامت کامل است. بازی دامپزشکی دخترانه فقط آنقدر شما می توانید آنها را حیوان خانگی، که گاهی اوقات کمک می کند تا وجود دارد؛ مطمئن شوید مواد غذایی و آب خود را پر شد، که تنها دو ثانیه طول می کشد. و یا بازی با آنها، که اغلب به نظر می رسد را تحت تاثیر قرار آمار خود را در هر دو جهت مثبت یا منفی است.
هیچ تعمیر و نگهداری از امکانات برای انجام وجود دارد، بازی دامپزشکی آنلاین که کار به شخصیت های غیر بازیکن اریک دست کردن برای به انجام رساندن. شما به او صحبت زمانی که همه چیز بیش از حد کثیف شده اند، و او طول می کشد مراقبت از آن است. و هیچ ساخت و ساز واقعی وجود دارد.
این که می گویند که این بازی به طور کامل بدون مشکل نیست. بازی آنلاین دامپزشکی دخترانه این قطعی های گاه به گاه، از جمله یکی که ما را مجبور به ترک خارج از بازی و راه اندازی مجدد وجود دارد. به علاوه، یک فعالیت واقعیت افزوده است مانند یک تدبیر است. این به کنار، بازی های دامپزشکی جدید این سیم کارت حیوان خانگی یک برنده است. آن را با چیزهای سرگرم کننده برای انجام پر شده است، آن را در دید درخشنده
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین دکتری جدید بازی پزشکی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk