بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دامپزشک حیوانات اندروید آنلاین باغ وحش  

بازی دامپزشک حیوانات اندروید آنلاین باغ وحش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.36  (تعداد 19)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دامپزشک حیوانات اندروید آنلاین باغ وحش اگر شما بازی آنلاین دامپزشک حیوانات اندروید کامپیوتر باغ وحش جدید خود را دوست داشته باشید، با چه کارهایی می توانید زنگ ها و سوت های نسل بعدی، گرافیک خیره کننده و پردازنده های رعد و برق سریع، کاری انجام دهید، اما شما در مورد همه بازی های تیراندازی، خرد کردن و تحویل مرگ که برای آن ساخته شده است خوب در نظر بگیرید.
به عنوان عنوان ممکن است نشان می دهد، هدف از این شبیه ساز

بازی دامپزشک

حیوانات خانگی مدیریت بسیار ساده است - شما نیاز به ایجاد یک باغ وحش از ابتدا، آن را در حال اجرا هموار و تشویق توده ها به خرید بلیط، بنابراین شما تبدیل به یک ثروتمند است. البته، صرفا لذت بردن از آن ها با نامحرم وحشی وحشی، گرم و فازی، حداقل نیمی از سرگرم کننده هاست.
10 آموزش در این بازی به شما این امکان را می دهد که در «منظره» بازی دامپزشک حیوانات از شما شروع کنید - جایی که راه رفتن یا چرخیدن وسایل الکتریکی را در اطراف پارک انجام دهید و با شیرها، ببرها و خرس هایی که می خواهید ارتباط برقرار کنید. (این در نگاه اول و سوم شخص است). نه، شما در واقع به قلم نمی افتید و با حیوانات همخوانی ندارید، اما می توانید سیب ها را به یک زرافه بسیار شبیه حیوان تغذیه کنید.
درست است که من گفتم چهره. اگر شما بخواهید از کنترلر دستی بازی دامپزشک حیوانات استفاده کنید، اما برای علاقه مندان به ایکس باکس فوق، سیستم سختافزار، حداقل بخشی از بازی را به سادگی فراخوانی یک فرمان، دستکاری و یا حتی خیره شدن به صفحه نمایش می دهد. در حال حاضر، آن را به نظر می رسد خیلی جالب فقط در مورد آن فکر.
هنگامی که شما و کسانی که دوستشان دارید می خواهید به ساختن پادشاهی بازی دامپزشک خود بپردازید، با این حال، زمان آن است که به «دیدگاه غول پیکر» بروید. با تمرکز تمرکز بر روی آن، به چشم انداز پرنده ای از پارک نوپای خود نزدیک می شوید و مکان هایی را برای نمایشگاه ها و قلم ها تعیین می کنید.
بازی آنلاین بچه داری بازی بچه گانه بچه کوچولو فلش, بازی آنلاین دکتری جدید بازی پزشکی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk