بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین دامپزشکی حیوانات کلینیک  

بازی آنلاین دامپزشکی حیوانات کلینیک شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.36  (تعداد 30)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین دامپزشکی حیوانات کلینیک آنها شامل بازی کلینیک دامپزشکی حیوانات آنلاین کلینیک مجموعه ای از کشویی، نقاشی و بهره برداری از قلم برای فعالیت است. هیچ چیز به خصوص در مورد آنها دشوار نیست، مگر اینکه برخی از آنها می توانند ناراحتی های کوچک داشته باشند. به عنوان مثال، فعالیتهای زمانبندی وجود دارد که در هنگام بازی کردن دندانهای کوچک طب سوزنی، حرکات شما درست است. و نام مشتریان پس از درمان تمام حیوانات حیوانات در سرتاسر سریع بسیار مهم نیست.
سوزن روی یک منطقه تعیین شده حرکت

بازی آنلاین دامپزشکی

حیوانات میکند که بازیکنان باید به طور دقیق به عنوان سوزن حرکت ناپذیر انجام دهند. این همیشه دقیق ترین مکانیک نیست. یک چیز نسبتا قابل توجه در مورد آن وجود دارد، و این تایمر برای هر عمل در طول قسمت آزمون جعبه است. پول بعد از همه است آنها همه نسبتا سخاوتمند هستند.
 آیا آنها حتی کوچکترین فشار را اضافه می کنند؟ شاید آنها برای مردان بسیار جوانتر باشند. با این حال ترسناک بازی آنلاین دامپزشکی است این است که اگر شخصیت شما فرار کند، می گوید که بهتر تمرین می کنید. چه اتفاقی برای شما افتاد؟ آیا بار بعدی برای آنها وجود دارد؟ هنگامی که تمام حیواناتی که به طور کلی از طریق این مشکلات به سر می برند.
حیوانات خانگی من یک زیبایی زیبایی داشتند، با استفاده از محیط اطراف واقع بینانه. بیمارستان بازی آنلاین دامپزشکی حیوانات همین کار را می کند، اما مناطقی برای کشف وجود دارد و احساس نمی کند که بی جان است. با این حال، سبک کاراکترهای انسانی شما کمتر کارتونی است و دارای سبک واقعی تر است. خود گفتگو نیز عجیب است؛ محتوا مکالمات کار می کنند، اما آنها قطعا جریان خوبی نیست.
بیمارستان حیوان خانگی یک کار معمول است که شامل کشیدن، کشیدن و ضربه زدن به قلم بازی آنلاین دامپزشکی است. این تفاوت در مقایسه با پسران من، به غیر از تنظیم آن، مجموعه ای از چیزهای کوچک به پایان رسیده است که می تواند کمی کوچکترین اضطراب را برای بازیکنان جوان اضافه کند. این نیز یک رویکرد مبتنی بر ماموریت است.
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین دکتری جدید بازی پزشکی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk