بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین نینجاگو رایگان نیندروید فلش  

بازی آنلاین نینجاگو رایگان نیندروید فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.32  (تعداد 186)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین نینجاگو رایگان نیندروید فلش یک بازی اکشن را در شما می تواند افزایش یابد بازی نینجاگو رایگان از را در مرورگر خود برای بازی رایگان. جویی در هزینه از ظهور ! ارباب ارتش از شر و ماشین آلات گرفته سنسی وو زندانی ساخته شده است. مبادله بین کای، زین، کول، و جی به نبرد رزمندگان . آزاد کردن قدرت از تیغه تکنو. استفاده از قدرت های منحصر به فرد بازی آنلاین نینجاگو به نبرد راه خود را از طریق گیج کننده سطوح پلت فرم. بازی رایگان ! بروید!
ارباب ارتش از شر و ماشین آلات گرفته سنسی وو زندانی ساخته شده است. مبادله بین کای، زین، کول، و جی به نبرد رزمندگان . آزاد کردن قدرت از تیغه تکنو. استفاده از قدرت های منحصر به فرد نینجا به نبرد راه خود را از طریق گیج کننده سطوح پلت فرم. بازی رایگان ! بازی نینجاگو رایگان نیندروید بروید!
سنسی وو شده است نیروهای شیطانی اسیر چرا که او در حال حاضر بیش از حد قدیمی و ضعیف است. در حال حاضر شاگردان خود در حال تلاش برای او را از اسارت آزاد
سنسی وو شده است نیروهای شیطانی اسیر چرا که او در حال حاضر بیش از حد قدیمی و ضعیف است. در حال حاضر شاگردان خود در حال تلاش برای او را از اسارت آزاد کند. هولوگرام از سنسی کمک می گیر منم در راه خود را با برخی از راهنمایی آنها را با دقت مطالعه کنید.
سنسی وو شده است نیروهای شیطانی اسیر چرا که او در حال حاضر بیش از حد قدیمی و ضعیف است. در حال حاضر شاگردان خود در حال تلاش برای او را از اسارت آزاد کند. هولوگرام از سنسی کمک می گیر منم در راه خود را با برخی از راهنمایی - به عنوان خوانده شده آنها را با دقت.
نیروهای شیطانی چرا که او در حال حاضر بیش از حد قدیمی و ضعیف است. در حال حاضر شاگردان خود در حال تلاش برای او را از اسارت آزاد کند. هولوگرام از سنسی کمک می گیر منم در راه خود را بازی های نینجاگو رایگان با برخی از راهنمایی - به عنوان خوانده شده آنها را با دقت!
لذت ببرید با لگو در این بازی . بازی با شخصیت های مختلف برای شکست ارتش در بالا آمدن از .
اوه نه، چرا این دشمنان حفظ ربودن سنسی زمانی که قهرمانان بازی ninjagoهای هستند؟ شاید آنها فکر می کنم که شخصیت ما قادر نخواهد بود به رشد قوی تر بدون معلم، اما آن را تنها خواهد خود را از انتقام افزایش خواهد یافت. تاریخ بچه ها از لگو و نجات استاد خود را با استفاده از بهترین مهارت های خود را!
ارباب ساخته شده است تا به ارتش از ماشین آلات شر به نام و آنها سنسی وو به عنوان یک زندانی دستگیر کرده اند. با ، کای، زین، کول، و جی، شما با رزمندگان مبارزه خواهد کرد برای نجات استاد.
بازی های فلش اقدام در است. شما می توانید ظهور از در برنامه های خود را از بازی Ninjago برای هیچ چیز بازی کند. شما یک فرصت به فراغت از صعود از را! ارباب بسیاری از ماشین آلات شرارت گرد هم آورده است و از بازداشت شدگان گرفته سنسی وو. مبادله بین کای، زین، کول، و جی برای مبارزه با رزمندگان . از بند باز کردن نیروی تیغه تکنو. استفاده از نیروهای قابل توجه بازی نینجاگو رایگان در مبارزه با برخی از راه یا دیگری را از طریق سطوح مرحله مداخله گر. بازی رایگان!
مبارزان شر کمین سنسی وو. در حال حاضر، شما باید کای و زین در سفر هنرهای رزمی را هدایت کند. چرخش تیغه تکنو کای را به قطعه چوب خیزران و دست کشیدن از دشمنان. هک کردن پردازنده مرکزی در بالا آمدن از !

کنترل:
فلش بازی، فاصله برای حمله کند.
بازی آنلاین شمشیر زنی فلش, بازی آنلاین نینجا فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Ninjago Rise Of The Nindroids بازی آنلاین نینجاگو رایگان نیندروید فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk