بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی لگو نینجاگو برای موبایل اندروید انلاین  

بازی لگو نینجاگو برای موبایل اندروید انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.20  (تعداد 67)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی لگو نینجاگو برای موبایل اندروید انلاین بازی با پرتاب بازی انلاین لگو نینجاگو برای موبایل کامیپوتر آیفون بازیکنانش به سمت اکشن شروع می شود. هرکسی که یک بازی ویدیویی قبلی LEGO را انجام داده باشد ، فوراً احساس راحتی خواهید کرد ، اما این پیش نویس همچنین به خوبی راهنمایی می کند تا افراد تازه وارد را با کنترل ها و رویه های استاندارد آشنا کنید.
 دکمه های نامه دار برای مبارزه و استفاده گاه به گاه

بازی لگو نینجاگو برای موبایل

اندروید از صفحه لمسی برای اقدامات دیگر. علی رغم طرح کنترل مؤثر ، همیشه مطابق آنچه باید انجام نمی شود. برای بازی ای که اغلب به حرکات سریع و حملات حین تکیه بر بستر های نرم افزاری و اکشن متکی است ، ورودی ها همیشه مطابق نیازشان پاسخگو نیستند. در بیش از یک بار ، کنترل های رزمی به طور کلی متوقف شدند.
 خوشبختانه این تنها در بخش های سنگین اکتشافی بازی لگو نینجاگو برای موبایل اندروید اتفاق افتاده است ، بنابراین ما با ضرر کامل روبرو نبودیم ، اما کنترل های ناگهانی در هر شرایطی کنار می روند یک پرچم بزرگ قرمز است. هنگامی که کنترل ها کار کردند ، آشکار شد که اکثر جنگ ها به سادگی بر روی دکمه Y تپ می زدند تا اینکه تمام دشمنان به قطعه قطعه شدند.
ارائه بصری از بازی های قبلی LEGO بازی لگو نینجاگو برای موبایل اندروید به هیچ وجه گمراه نشده است ، از یک دیدگاه ایزومتریک که به خوبی کار می کند و همچنین شما نینجا های خود را در مسیرهای عمدتا خطی راهنمایی می کنید ، استفاده نکرده است. محیط ها دقیق و منحصر به فرد از یکدیگر به نظر می رسند ، اما تصاویر بدون مشکلات آنها نیست. همانطور که در مورد هر عنوان قابل حمل LEGO وجود دارد.
موضوع مهم تصویری دیگر ، استریوسکوپی سه بعدی دستی بازی لگو نینجاگو برای موبایل انلاین است. روشن بودن 3D باعث ایجاد عمق کمی به محیط ها می شود ، اما در نهایت از ارائه بیشتر از آنچه اضافه می کند فاصله می گیرد. به محض اینکه کشویی در کوچکترین حالت فشار وارد شود ، ناگهان همه چیز خسته و کند می شود.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین شمشیر زنی فلش, بازی آنلاین لاک پشت های نینجا فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk