بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین جنون قارچ 2 فلش  

بازی آنلاین جنون قارچ 2 فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.04  (تعداد 66)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین جنون قارچ 2 فلش حفاظت از قارچ در تمام هزینه در این نقطه بازی جنون قارچ 2 و ساقه دشمن بازی اعتیاد آور موج و سرگرم کننده! حیوانات در حال آمدن به سرعت، در ماموریت برای غذا خوردن تا تمام قارچ! استفاده از سلاح های مانند راکت، باشگاه ها، و مسلسل به قرار دادن یک توقف به خوردن خود را! هر سطح دارای سه مورد نیاز برای گرفتن یک امتیاز سه ستاره. گاهی اوقات شما باید برای تکمیل یک کار حالی که بازی، و گاهی اوقات شما نیاز به یک مقدار مورد نیاز از محصولات هنوز هم در دسترس، پس از حیوانات پاک کرده اند. برای هر وظیفه به پایان رسید، شما یک ستاره دریافت کنید. در حالی که شما ضرب و شتم کردن حیوانات گرسنه، شما همچنین می سکه برای ارتقاء سلاح و قدرت پردازش بازی کنید! بسته به اقدامات در این بازی، شما همچنین می توانید دستاوردهای باز کردن! همچنین مینی بازی وجود دارد! بعضی نیاز به یک مقدار مشخصی از ستاره ها قبل از آنها را می توان باز شده است. در اینجا چگونه به بازی: در حیوانات راش، شما می ده زندگی و گلوله نامحدود کردم. هدف از این بازی این است که برای جلوگیری از حیوانات عبور از خط از. در طاق دفاع، بازی جنون قارچ 2 شما باید حیوانات را از وارد شدن گسل با بیشترین سرعت ممکن، با تنظیم تله ها و هدف قرار دادن آنها با سر و صدا متوقف شود. شکن امن: استفاده از کلید های ارائه شده به باز کردن گاو صندوق. هر سطح هزینه های طلا. گاهی اوقات شما طلا، گاهی اوقات کلید بیشتری کسب می کنید .... و گاهی اوقات یک هیولا بیرون می آید امن! ! زمانی که شما بازی انجام می شود، شما همیشه می توانید ذخیره کنید و ترک برای زمان دیگری است. حفاظت از قارچ!

یک بازی دفاعی اکشن خنده دار است. ماموریت از این بازی است به دفاع از قارچ خود را از دیوانگی حیوانات گرسنه. با استفاده از دکمه سمت چپ ماوس برای حمله به هر چیزی که حرکت و نگه داشتن دکمه ضربه قوی تر. جمع آوری سکه ها، خرید و ارتقاء سلاح. بسیار سرگرم کننده بازی جنون قارچ 2!

در این بازی دفاع اکشن خنده دار `دوباره مسئول حفاظت از یک پچ از قارچ. متاسفانه آن را در وسط یک جنگل صهیونیستی پر از موجودات گرسنه واقع شده است. به موجودات مهاجم ضرب و شتم مناسب به هیچ مطمئن شوید که از قارچ خود را به پایان می رسد تا در شکم شوند. جمع آوری سکه برای خرید ارتقاء و سلاح بین امواج.

کنترل
استفاده از ماوس را به هدف و دکمه سمت چپ برای حمله به. دکمه سمت چپ ضربه قوی تر نگه دارید.
فضا - رها کردن سلاح خود را.
1،2،3،4،5،6 - بمب معدن و یا انتخاب کنید.
ESC یا P - مکث و منو بازی.
M - قطع صدا و موسیقی
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
mushroom madness 2 بازی آنلاین جنون قارچ 2 فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk