بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین تفنگی رایگان 2 فلش  

بازی آنلاین تفنگی رایگان 2 فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.64  (تعداد 1289)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین تفنگی رایگان 2 فلش size: 9 MB
بیگانگان حمله به زمین تا خود را به شما به جمع آوری تیم ملی شما و دفاع از نژاد بشر با تیم حمله بیگانه خود را. نگاهی بر تهدید فرازمینی با زراد خانه سلاح، Mechs گسترده و ماموریت های کامل در فضا. باز کردن سلاح های جدید و زره پوش و کیت از mech خود را با نیروی انفجاری. را انتخاب کنید از مشکلات متعدد و یا در یک چالش جدید آنلاین با چند نفره.
تاریخ تا با یک یار ویژه شکارچیان خارجی و کمک به آنها با مهارت های تیراندازی خود را برای نجات سیاره زمین است. ماموریت شما در تیم حمله بیگانه 2 را برای کشتن به عنوان بسیاری از دشمنان به عنوان شما می توانید قبل از شما بمیرم. حرکت را از طریق کشتی فضایی غول پیکر و سعی کنید به شکست نیروهای شیطانی با استفاده از زرادخانه گسترده ای از سلاح های ارتقا شما. بسیار سرگرم کننده!
کپسول لژیون نبرد دوم. صحنه نبرد جدید، حالت جدیدی از مبارزه، عمل صاف تر از بازی ها، ارتقاء سلاح های پیشرفته، بازی را به یک تجربه بهتر است. در ایستگاه فضایی یافت بسیاری از راز دشمن را به پایگاه ما، با عجله به رفقای خود را در آغوش احضار، در فضای کابین متشکل از یک حمله لژیون نبرد، به کسانی که به دشمن مهاجم آمده در کپسول محو شدند!
ورود به دنیای جنگ در برابر بیگانگان. استفاده از روبات ها و سعی کنید به برنده. یک سلاح قدرتمند را انتخاب کرده و کشتن همه آنها را. لذت بردن از عاقبت دوم از بازی بیگانه تیم حمله. خوش بگذره.
 نسخه 2 به بیگانه تیم حمله بازی اصلی و اول تیراندازی بیگانه است آنلاین است که شما می توانید در اینجا در بازی Emzi بازی کند. این همه در مورد شما کنار هم قرار دادن یک تیم به دفاع از سیاره زمین در برابر بیگانگان با که در حال تلاش به آن حمله می کنند. با استفاده از زرادخانه عظیم از سلاح در اختیار شما را در بیگانگان شر و کشتن همه آنها را قبل از آنها می تواند بیش از زمین را. شما سلاح های جدید و زره پوش به روز رسانی را باز کنید.
بیگانگان سیاره زمین حمله کرده اند تیم ملی از تیم نخبگان بوده است جمع آوری برای دفاع از نژاد بشر است. نگاهی به مبارزه آنها را با Mechs و سلاح عظیم. ارتقا و تجهیز سلاح و زره خود را از دست کت و شلوار همراه با نیروی انفجاری. این نسخه حالت داستان است. سعی کنید به ضرب و شتم همه آسان، متوسط، و سطح سخت است.
است که در اینجا برای شما. بیا به آن بازی و لذت بردن از یک نبرد فوق العاده است. بسیاری از چیزهای مانند گرافیک بهبود یافته، سلاح های پیشرفته تر، ماموریت بیشتر به چالش کشیدن، و نقشه های بزرگتر به روز شد. چرا شما این بازی نسخه دوم نیست و کشف خلاقیت و نوآوری خود را؟ در این بازی، بازیکن خواهد شد قهرمان خود را به پایه مخالفان را. استفاده از اسلحه های قدرتمند، مواد منفجره، و دیگران برای شکست بیگانگان که در حال برنامه ریزی برای تهدید در زمین است. استفاده از تمام توانایی های خود را برای کمک به قهرمان خود را حفظ جهان امن، بچه ها. وقتی رسیدن به پایه رقبا، لطفا مراقب همه چیز در اطراف او. هرگز اجازه هر دشمن او را پایین تا به زودی. پس از یک مرحله، بازیکنان پول خود را با از بین بردن رقبای به روز رسانی لباس و سلاح های قهرمان استفاده کنید. موفق باشید!
دفاع از زمین در برابر سپاه از بیگانگان خطرناک است! همه عوامل باید برنامه آموزش تاکتیکی UON کامل است. شما خواهد آموخت که چگونه به آتش سلاح های مربوط به اینده و کنترل یک جنگجو مکانیک. دوبار، پرش برای رسیدن به سیستم عامل بالاتر، و انفجار هر دشمن بین کهکشانی.
هیچ چیز: ما دیگر داستان لنگ پرتاب به بازی که به ما می گوید دریافت کنید. این بازی است به سادگی یک بازی Deathmatch و باید به عنوان این دیده می شود. با "W، A، S، D" ما کنترل سرباز ما و با "موش" هدف ما / شلیک کنید.
بازگشته است با بهبود گرافیک، ماموریت های جدید، سلاح های بیشتر، و نقشه بزرگتر! استفاده از اسلحه، مواد منفجره، و mechs برای از بین بردن تهدید بیگانه بر روی زمین. ارتقا لباس شخصیت خود را و سلاح های بین ماموریت.

کنترل:
فلش / WASD = حرکت / پرش، ماوس = هدف / شوت، Q = تغییر سلاح
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Alien Attack Team 2 بازی آنلاین تفنگی رایگان 2 فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk