بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی استراتژیک جنگی یورگ 3 اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی استراتژیک جنگی یورگ 3 اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.46  (تعداد 41)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی استراتژیک جنگی یورگ 3 اندروید کامپیوتر انلاین واحدها بازی آنلاین استراتژیک جنگی یورگ 3 ایفون در دستور شما درخشان هستند. من عاشق مارادورها هستم: مردانی با ربات مناسب و موشک برای دست. و من تانک های محاصره را دوست دارم ، که قبل از کاشت پاهای محکم به زمین و با یک باتری توپخانه برانگیخته ، به حالت ایستاده حرکت می کنند. من فکر می کنم تفنگداران دریایی اساسی خنده دار هستند.
واحدهای Terran در دستور

بازی استراتژیک جنگی یورگ 3

اندروید شما درخشان هستند. من عاشق مارادورها هستم: مردانی با ربات مناسب و موشک برای دست. و من تانک های محاصره را دوست دارم ، که قبل از کاشت پاهای محکم به زمین و با یک باتری توپخانه برانگیخته ، به حالت ایستاده حرکت می کنند. من فکر می کنم تفنگداران دریایی اساسی خنده دار هستند.
 و من یک نقطه نرم کامل برای خفاش آتش گرفتم: یک سرباز تنها بازیکن که دارای مشت های بازی استراتژیک جنگی یورگ 3 اندروید شلیک است. واحدهای Terran بیان را شاداب می کنند. این فقط در پوست و پاسخ آنها برای کلیک کردن نیست. این در هنر و انیمیشن آنهاست. آنها به نبرد می دوند ، بازوها می چرخند ، مشتاقانه لطفاً. آنها در توپ های با شکوه و گول می میرند.
 منفجر نمی شود ، بلکه منفجر می شود. StarCraft II به شدت قابل خواندن است - نتایج هر پوسته توپخانه بازی استراتژیک جنگی یورگ 3 کامپیوتر ایفون و پرتوی Void Ray فوراً آشکار می شود. در اوایل ، از شما خواسته می شود كه از یك مستعمره در برابر هجوم دفاع كنید: صدها انسان و تفنگداران آلوده به Zerg شبانه به سمت دروازه های شما می روند. نگه داشتن به معنای ساختن پناهگاه ها و پر کردن نگه می دارد.
 همین انسانها به صورت واضح سوخته و آفتاب صبح روز بعد طلوع می کند: این نشانه بازی استراتژیک جنگی یورگ 3 شماست که با هلیون ها بیرون بروید - حشره هایی با شعله های آتش سقف - برای مشعل بقایای مستعمره آلوده. در این مرحله منابعی برای منابعی وجود داشت که من برای خرید یک ارتش مزدور گسترده ، بر روی تکه های معدنی و قراضه می جنگیدم.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk