بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تیراندازی با تفنگ 2 اندروید کامپیوتر  

بازی تیراندازی با تفنگ 2 اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.46  (تعداد 73)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تیراندازی با تفنگ 2 اندروید کامپیوتر اگرچه این بازی آنلاین تیراندازی با تفنگ 2 اندروید کامپیوتر به طور میانگین حدود یک ساعت دوازده گیم را به پایان خواهد رساند ، این یک هیجان بدون وقفه در کل است و شما هرگز بیش از چند ثانیه نمی بینید بدون دیدن یک گانگستری که آماده است و شما را با تعصب شدید روبرو می کنید. . من شخصاً از اینکه تیراندازها از بخار خارج شوند خسته شده ام و فقط برای تکمیل شدن خسته کننده می شوم.
از طول

بازی تیراندازی با تفنگ

اندروید راضی بودم. استفاده از زمان گلوله در سراسر جهان بسیار مفید است زیرا شما به ندرت فقط یک اراذل و اوباش تفنگ را در هر زمان اجرا می کنید ، و اغلب شما در برابر سه یا چهار دشمن به طور همزمان قرار دارید ، که این ابزار را بسیار دشوار می کند اگر این برای مهارت گلوله نبود - و هنوز هم در خانه سخت سخت لعنتی است ، حتی در ساده ترین سطح دشواری ..
تیراندازهای شخص ثالث به طور سنتی با کار دوربین ناخوشایند بازی تیراندازی با تفنگ اندروید روبرو شده اند ، اما نمایی در مکس پین واقعاً خوب به کار گرفته شده است ، و من هرگز وقتی با این کار در یک دیوار قرار گرفتید یا زاویه دار شده بود ، با ابزاری روبرو نشدم تا نتوانم این عمل را ببینم. گاهی اوقات دوربین را مسدود می کردم.
در کل هوش مصنوعی بسیار خوب است ، زیرا دشمنان شما را می پوشانند ، بازی تیراندازی با تفنگ اندروید شما را محاصره می کنند و به صورت بسته حمله می کنند. همه چیز پویا است ، بنابراین مخالفان شما به طور جدی نسبت به اقدامات شما واکنش نشان می دهند. اگر به تهاجمی وارد شوید ، آنها به سمت شما می آیند ، اما اگر کمی دقیق تر باشید.
چند مورد وجود دارد که به نظر می رسد مسیر پویا کاملاً درست کار نمی کند و یک اراذل و اوباش بازی تیراندازی با تفنگ کامپیوتر به یک دیوار در حال اجرا است ، اما آنها کمیاب و بسیار دور بودند. من کمی ناامید شدم که به نظر می رسید دشمنان می دانند که من کجا هستم.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk