بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تیراندازی فانتزی اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی تیراندازی فانتزی اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.19  (تعداد 21)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تیراندازی فانتزی اندروید کامپیوتر آنلاین کاملاً چسباندن بازی آنلاین تیراندازی فانتزی در دنیا به آسانی پیدا کردن اسلحه ای است که دوست دارید و چند صفحه برای موهایتان چرب شود. سلاح ها دارای پیوست های از پیش تنظیم شده هستند. اسلحه های معمولی هیچکدام ندارند ، در حالی که اسلحه های نادر از مجموعه های مخصوص اتصالات در دسترس هستند. این سادگی تضمین می کند که من به جای خیره شدن به زمین ، لباس پوشیدن با اپتیک و چنگ زدن ، وقت بیشتری را صرف بازی کنم.
تأکید بر غارت

بازی تیراندازی فانتزی

اندروید به طرز چشمگیری کاهش می یابد و این باعث می شود ذهنیت من هنگام بازی کاملاً تغییر کند. در واقع ، می توانید با انداختن یک بار سفارشی با تمام زنگ ها و سوتهای درخواستی ، در چند دقیقه به سقف مکان غارت شده برسید. آتش نشانی نزدیک به، هرچند قانونی بودن بالاتر با ترجیحات تیرانداز من مطابقت دارد.
مجموعه ای از سپرهای بدن به طور فزاینده ای می توانند کلمه های مهمات بازی تیراندازی فانتزی کامپیوتر را خیس کنند ، و سیستم زرهی مرتب شده باعث می شود برخی شرایط یک طرفه باشند. ظاهراً پیچیده تر است. هرکسی دارای به علاوه صفحات زره ای است که می تواند باعث آسیب بیشتر در یک نوار شود.
هیچ ابر قدرت فوق العاده بازی تیراندازی فانتزی اندروید نادری وجود ندارد ، بنابراین زمان کشتن همیشه سازگار است. در بیشتر موارد ، یک یا دو عکس سر کافی است تا کسی را به زمین بیاندازد. گلوله اسفنجی با گلوله هماهنگی بین آسیب سلاح و سلامتی که خود را از متمایز می کند ، حاصل می شود. شما سریعتر می میرید ، بلکه سریعتر بهبود می یابید.
دعوا های گلگ همان قوانینی بازی تیراندازی فانتزی اندروید را دارند که حالت با بارهای آینه ای تصادفی دارند. من عاشق بازپرداخت عاطفی کسب شانس دوم در یک دوئل محدود ، مشت زدن بلیط ام به مسابقه هستم. گلاگ ناامیدی را که احساس می کنم درگذشت او در سایر پادشاهان نبرد ، و بطور جدی ، مرا ترغیب به خطرات می کند ، کاهش می دهد.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk