بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی هدف گیری با تفنگ اسلحه برای کامپیوتر انلاین  

بازی هدف گیری با تفنگ اسلحه برای کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.24  (تعداد 66)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی هدف گیری با تفنگ اسلحه برای کامپیوتر انلاین بعد از پخش خیلی بازی هدف گیری با اسلحه تفنگ از سریالها با استفاده از روش سنتی ، بستن روی یک هدست و برداشتن اولین قدمهایم در ابتدا احساس غیرمعمولی غیر عادی کردم. نمایش کوتاه در میان یک دهکده کوچک اروپایی در میان یک آشفتگی جدی آغاز شد. نازی ها غیرنظامیان ، سربازان و سایر پرسنل را لنگر انداخته بودند.
نگه داشتن اسلحه

بازی هدف گیری با تفنگ

انلاین تا چشم من باعث بزرگنمایی پویا می شود و به من امکان می دهد روی اهدافی در فاصله چند متری متمرکز شوم و بدون هیچ مشکلی شلیک می کنم. این احساس فوق العاده ای بود و من حتی می توانم زمان اجرای ضربات وارده به قسمتهای خاصی از بدن را کاهش دهم. کهنه سربازان نیازی به وحشت ندارند ، در واقعیت مجازی کاملاً دست نخورده است.
جواب؟ کاملاً خوب نیست. با این حال بازی هدف گیری با تفنگ اسلحه ، روزهای ابتدایی توسعه است ، بنابراین من انتظار دارم که این وضعیت در ماه های آینده بهبود یابد. شما با میله آنالوگ تعبیه شده در کنترل کننده هدف حرکت می کنید و تصمیم می گیرید بسته به تنظیمات راحتی خود در حرکات مداوم سیال یا فواصل کوچک حرکت کنید. در حال حاضر این یک کمی دست و پا چلفتی است ، با یک ارتباط غیر معمول بین عکسبرداری با سر واقعی و پای مجازی من.
خوشبختانه نسخه ی نمایشی مختصر بازی هدف گیری با تفنگ انلاین و روی ریل بود و مرا در یک سری گالری های تیراندازی خطی که در پشت بام های فرسوده قرار داشتند راهنمایی می کرد. فرصتی برای افتادن به مرگ من وجود نداشت ، اما من برای جلوگیری از آتش سوزی زیر آوارها خم می شوم ، و احساس پویایی بیشتری را به دادرسی می دهم. خوب است ، اما به نظر عجیب در ارتباط با سایر جنبه های گیم پلی جدا می شود.
من با یک کنترل کننده بازی هدف گیری با تفنگ انلاین کردم ، که به عنوان یک سلاح واقع گرایانه در آغوش من عمل می کرد و می توانم آن را در یک فضای فیزیکی با دقت نزدیک به 1: 1 پیدا کنم. کشتارهای کاملاً پوچ را از بین ببرید و دوربین بزرگ نمایی کند ، یا حتی گلوله را دنبال کند تا از نزدیک به ضرب وشتم بعدی بپردازد.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین تک تیرانداز فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk