بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی میوه های رنگی اندروید مرحله ای رایگان  

بازی میوه های رنگی اندروید مرحله ای رایگان شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.62  (تعداد 8)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی میوه های رنگی اندروید مرحله ای رایگان من مجبورم در این بازی آنلاین میوه های رنگی کامپیوتر آیفون برای کودکان مرحله ای رایگان کار شرکت کنم آستین به من می گوید: «این یک کار عادی است. "ستاره ها را به من بده. من به همه چیز نیاز دارم تا مثل یک بچه شیرین باشم.» و وقتی یک سطح را تمام می‌کنم، من و شوهرم به صفحه خیره می‌شویم در حالی که آستین پوزخند می‌زند و دست‌های گوشتی‌اش را به هم می‌کوبد و یک عجیب و غریب مانند فوک پارس می‌کند. این نوع قیف کردن منابع خودخواهانه با چیزی که باعث می شود یک رابطه سالم کارساز باشد، مخالف است. وقتی همسرم من را در حال بازی Homescapes می بیند، ابرویش درهم می رود. "آستین الان چه خبره؟" او می پرسد. می توانم بگویم که او مرا به خاطر فعال کردن آستین قضاوت می کند. او اشتباه نمی کند که این کار را انجام دهد.
چرا شوهر من اینقدر از آستین آگاه است؟ زیرا نمی توانم از به روز رسانی بازی میوه های رنگی اندروید همرنگ ها در مورد تحولات اخیر خودداری کنم. به طور استعاری، من شیر فاسد شده را به اشتراک می‌گذارم و سپس از او می‌خواهم که کارتن را بو کند تا بتوانم تأیید کنم که شیر فاسد در واقع ناخالص است. قرار نبود انسان ها به تنهایی رنج ببرند، و بنابراین او نیز باید در این مورد وارد شود.
ما مرتباً در این خانه

بازی میوه های رنگی

مرحله ای از آستین یاد می کنیم. من نمی‌دانم که ممکن است بارها از آستین پیشخدمت از در یک ترتیب داخلی نام ببریم، اما ما قطعاً مدت‌ها پیش از آن فراتر رفته‌ایم. اما چگونه نمی توانیم؟ آینه سیاه را فراموش کنید، این دیستوپی واقعی تکنولوژیک است.
در نهایت پس از اینکه حواس پرتی بازی میوه های رنگی اندروید با مضمون داخلی به طرز باورنکردنی و عجیبی نژادپرستانه شد، از سری بازی های منصرف شدم. در حالی که آستین پیشخدمت در حال بازسازی باغ های "شرقی" است، تصمیم می گیرد که به یک متخصص نیاز دارد. بنابراین او «استاد آکیرا» را صدا می‌زند، مردی که به زبان انگلیسی شکسته مانند یودا صحبت می‌کند، و این خیلی بد است!
همچنین، تعداد زیادی بازی میوه های رنگی اندروید وجود دارد. پیدا کردن آنها سخت نیست تازه از روی کینه و تماشایی به این بازی خاص وابسته شده بودم. از زمانی که تلفنم را از حضور بدخواهانه آستین پاک کردم، او معطل ماند. او در توییت های تبلیغاتی من است. او و حیوانات خانگی اش گریه می کنند، اشک روی گونه های متورمشان می غلتد چون آنها را ترک کرده ام. التماس می کنند که برگردم.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk