بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین عملیات با اسم رمز نیلی - جنگی تفنگی فلش  

بازی آنلاین عملیات با اسم رمز نیلی - جنگی تفنگی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.35  (تعداد 428)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین عملیات با اسم رمز نیلی - جنگی تفنگی فلش size: 5 MB
شوت راه خود را از طریق 16 سطح از ضرب وشتم و قتل عام، مواج از مناطق جنگی و جنگل های استوایی به شهرستانها از بین برد و پایگاه های نظامی مخفی. به عنوان تنها بازمانده از تیم خود، خیانت و شکار، آن است تا شما را برای پیگیری کردن مردان مسئول و استخراج انتقام برای زندگی از هم تیمیهای خود را.
است برای از بین بردن تمام فعالیت های دشمن در جهت انتقام دوستان خود را از دست داده. استفاده از تمام انواع سلاح و نارنجک برای زنده ماندن هر سطح. انتخاب کنید تا به قدرت یو پی اس برای زنده ماندن تا زمانی که شما can.InstructionsA و D را به حرکت و S به دولا شدن، ماوس را به هدف، سمت چپ MOUSEBUTTON به آتش کشیدند. فضا پرتاب نارنجک.
در یک ماموریت سری به لمس کردن در یک منطقه گرم در بیش از یک سازمان تروریستی به مواد مخدر را پایین آورد و قاتلان و مجرمان توسط هر معنی لازم! بار کردن بر روی سلاح های پیشرفته ترین دلیل این تروریست ها آموزش داده خواهد شد ارسال به همه چیز آنها در شما داشته باشد. بیاورید آنها را در یک تگرگ گلوله!
چگونه به بازی با اسم رمز نیلی
استفاده از موس خود را به هدف و آتش سوزی در جنایتکاران به عنوان آنها در شما آمده است.
، شما یک گرگ تنها تکاپو از طریق سرزمین های مختلف به دنبال گرفتن از دشمنان خود را یک به یک می باشد. راه خود را از طریق ده ها تن از مکان های مختلف جغرافیایی شکست نخورده. الان بازی کن!
تیم نیلی به موقعیت را به تصرف یک رهبر چریکی بدنام! اعتصاب به سرعت به حفظ عنصر غافلگیری. شما می توانید یک جریان ثابت از گلوله های آتش به پاره از هم جدا واحد های دشمن را در سرزمین مادری خود. مراقب باشید از آتش!
 یک بازی تیر اندازی است. شما می توانید با اسم رمز نیلی در مرورگر شما برای بازی رایگان. شوت راه خود را از طریق 16 سطح از ضرب وشتم و قتل عام، مواج از مناطق جنگی و جنگل های استوایی به شهرستانها از بین برد و پایگاه های نظامی مخفی. به عنوان تنها بازمانده از تیم خود، خیانت و شکار، آن است تا شما را برای پیگیری کردن مردان مسئول و استخراج انتقام برای زندگی از هم تیمیهای خود را.
شما در آغاز یک ماموریت بسیار خطرناک برای متوقف کردن یک گروه شناخته شده از تروریست ها! برتری تیم خود را از سربازان به شما به عنوان سفر به عمق قلمرو دشمن! استفاده از نارنجک، مسلسل، و تن از powerups برای کمک به کامل است.
 رایگان بازی های اکشن می باشد. مانور تیم موسوم نیلی به موقعیت را به تصرف یک رهبر چریکی بدنام! اعتصاب به سرعت به حفظ عنصر غافلگیری. شما می توانید یک جریان ثابت از گلوله های آتش به پاره از هم جدا واحد های دشمن را در سرزمین مادری خود. مراقب باشید از آتش!
ndigo نام افسر ارتش شجاع و همچنین رهبر تیم جنگنده شجاع است. افسر بالاتر از نیلی اطلاعات در مورد فعالیت های پسر بد در نزدیکی منطقه محدود شده است. افسر تلاش برای گرفتن بچه ها بد است، اما متاسفانه مردمان بد تمام ارتش را کشته و به محل دیگر منتقل شده است. در حال حاضر افسر بالاتر از نیلی به او دستور داد به نقطه محل و نابود کردن تمام مردمان بد. بیا اجازه دهید ما کمک نیلی برای نابود کردن تمام مردمان بد و محافظت از شهرستان.
آماده اسلحه و شروع به عملکرد اولین ماموریت. عامل مبارزه باید برخی از وظایف سخت ترین است که به برخی از آن عوامل دیگر را استاد نیست را اجرا کند. جهت ختم موفق خود را برای شما آن را به ساقه تمام دشمنان، با استفاده از هر دو ابزار آتش، مواد منفجره و نارنجک ضروری است.
بازی با اسم رمز نیلی بهترین بازی ها در friv4com.net است. نام کد نیلی کاملا رایگان است و نیاز به هیچ ثبت نام! در حال حاضر بزرگترین مجموعه از بازی های آنلاین رایگان کلید واژه: نام کد نیلی، نیلی موسوم بازی، بازی بازی با اسم رمز نیلی، نیلی موسوم بازی های آنلاین، بازی های فلش موسوم نیلی، نیلی موسوم بازی رایگان، موسوم نیلی هک، کد نام نیلی بازی دانلود.

کنترل:
ماوس = هدف / شوت
A / D = حرکت
S = دولا شدن
A / D + S = رول
فضای = نارنجک
P / M = مکث / بی صدا
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

مهمان_اریا اسماعیلی
15 Jun 2023, 19:49
بازی های اینجا حتی گرافیکشون از ماین کرفت هم بد تره  
گزارش تخلف

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
codename indigo بازی آنلاین عملیات با اسم رمز نیلی - جنگی تفنگی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk