بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی کامیون برای بچه ها اندروید انلاین کامپیوتر  

بازی کامیون برای بچه ها اندروید انلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.03  (تعداد 31)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی کامیون برای بچه ها اندروید انلاین کامپیوتر به طور دقیق طراحی بازی ماشین برای بچه ها آبفون شده است. این بهترین کلمه برای توصیف آن است. کامیون ها دارای سه نوع مختلف ترمز هستند - و شما کنترل همه را دارید. اگر می خواهید به صورت دستی تعویض کنید ، می توانید ، و این معمولاً به معنای دوازده دنده جلو و چهار دنده عقب است و هنگام حمل بار اهمیت دارند. صرفه جویی در مصرف سوخت با 25 تن چیزی که پشت سر شما است بسیار مهم است.
خیابان های باریک ، بنابراین آینه

بازی کامیون برای بچه ها

اندروید آنها را تماشا کنید. محدودیت سرعت فقط 80 کیلومتر در ساعت است. جهت یابی؟ ساوانای مناسب ، روشی را که برای رانندگی در اروپا به طور واقعی انجام می دهید ، بررسی کنید. شگفت انگيز. در واقع ، این بازی در حال ایجاد و سپس رشد تجارت حمل و نقل شما است. شما کوچک ، فقیر و کامیون را کمتر شروع می کنید و به عنوان پیمانکار شرکت ها کار می کنید.
نیازی نیست که به وسیله نقلیه فکر کنید - با هر کار سریع بازی کامیون برای بچه ها انلاین یکی برای شما فراهم می شود ، بنابراین این امر به شما فرصتی می دهد تا با مدل ها و فضای داخلی کابین ، کشورهای مختلف آشنا شوید و همچنین با جهان آشنا می شوید. شما کارگاه ها ، نمایندگی ها ، گاراژها و مراکزی را کشف می کنید که بعداً می توانید رانندگان دیگر را در آن استخدام کنید.
شما هرچه بیشتر رانندگی بازی کامیون برای بچه ها اندروید کنید تجربه کسب می کنید - و همچنین بهتر این کار را انجام می دهید ، به عنوان دقت ، زمان و آسیب دیدگی زیاد - و برای کار خود حقوق می گیرید. بعد از مدتی ممکن است نامه ای از بانک دریافت کنید که به شما وام دهد ، بنابراین در واقع می توانید ماشین خود را بخرید. این بدان معنی است که شما باید مراقب همه چیز باشید - تعمیر و نگهداری ، تعمیرات ، سوخت.
شما هزینه زیادی پرداخت می کنید ، زیرا هیچ شرکت پیمانکاری بازی کامیون برای بچه ها اندروید در بین شما و مشتریان وجود ندارد. شما حمل و نقل می کنید ، تجربه بیشتری کسب می کنید و شروع به پرداخت وام بانکی خود می کنید. اگر کارها را به درستی انجام دهید ، وام های بیشتری می دهید و به شما امکان می دهد یک گاراژ بهتر اجاره کنید و خدمه خود را استخدام می کنید.
بازی آنلاین کامیون سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk