بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پارک کامیون 18 چرخ قدیمی کامپیوتر انلاین  

بازی پارک کامیون 18 چرخ قدیمی کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3  (تعداد 31)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پارک کامیون 18 چرخ قدیمی کامپیوتر انلاین اگر با شبیه ساز بازی انلاین پارک کامیون 18 چرخ کامپیوتر انلاین یورو 2 آشنایی ندارید، اساساً به عنوان یک راننده HGV کار می کنید که کالاهای متعددی را در سراسر اروپا تحویل می دهد. توجه به جزئیات فوق العاده است. من برخی از این جاده ها را IRL رانندگی کرده ام، و در حالی که شما به تمام نقاط دیدنی اشاره نمی کنید، از نظر لجستیکی تفاوت آشکاری وجود دارد. من مطمئن نیستم که نقشه ها چقدر دقیق هستند، اما با این وجود بسیار حماسی هستند.
با استفاده از کامیون خود یا از منوی کار سریع

بازی پارک کامیون 18 چرخ

قدیمی، هر آنچه که کارفرما برای شما فراهم می کند، یا به نقطه تحویل سوار می شوید یا به سرعت سفر می کنید، تریلر را بارگیری می کنید و می روید. آسیب رساندن به وسیله نقلیه شما آسان است. یک ضربه جزئی به خودروی دیگر، رزرو مرکزی، یا دست کم گرفتن حاشیه و چرخاندن ابزارها ممکن است، اما رایج ترین خطرات جریمه سرعت، تخلفات رانندگی، تمام شدن سوخت و خستگی است. این می تواند طاقت فرسا باشد و بسته به اینکه چقدر آن را جدی می گیرید، لذت را از بین می برد.
من تنظیمات را آزمایش کرده‌ام (فریب خورده) و محدودیت‌های سرعت بازی پارک کامیون 18 چرخ کامپیوتر را خاموش کرده‌ام، که به من امکان می‌دهد با کالاهای شکننده در داخل هواپیما سرعت 85 مایل در ساعت را انجام دهم. خیلی آسان نیست زیرا هنوز هم می توانید تصادف کنید، تا دیر وقت حاضر شوید و غیره. علاوه بر این، دستمزد خوب است، پرداخت حقوق کارکنان و نگهداری وسایل نقلیه و سوخت رسانی منظم آنها می تواند پرهزینه باشد. گزینه ای برای دریافت وام های بانکی وجود دارد، اما مانند زندگی واقعی، این گزینه بر سر شما ضربه می زند و فرآیند استقراض را به خوبی تکرار می کند: شما برای پرداخت بدهی قبلی وام می گیرید و در نهایت در اضافه برداشت خود زندگی می کنید. راه حل؟ وام نگیرید!
علاوه بر گوشت و سیب زمینی رانندگی و پارکینگ معکوس نسبتاً مشکل دار، ویژگی ها و تنظیمات بازی پارک کامیون 18 چرخ قدیمی بسیار زیادی دارد که این خودرو را به بهترین ماشین مدیریت خودرو تبدیل می کند. مطمئناً چند میانبر اینجا و آنجا وجود دارد، اما این یک بازی در پایان روز است و باید سرگرم کننده باشد. برای من، بسیاری از آن‌ها از سفارشی‌سازی‌هایی مانند رنگ‌آمیزی، چراغ‌ها و بوق‌ها، و تزئین داشبورد با سگ‌های تکان دادن و ساندویچ‌های نیمه‌خورده ناشی می‌شود.
در حالی که احتمالاً تا به حال نام بازی را شنیده اید و تجربه یا نظری در مورد بازی پارک کامیون 18 چرخ قدیمی دارید، اما اگر این فرصت را نداشته اید که آن را امتحان کنید و از رانندگی با اتومبیل هایی با اصالت بیشتر نسبت به استفاده از نیتروس و مسابقه با آن لذت ببرید. تک شاخ، آن را بررسی کنید. من واقعاً یک بار دیگر این را بارگذاری کردم، و عکس های عروسکی در حال چرخش در اسکانیا من هستند (مرک فروخته شد زیرا مدل قبلی گزینه های سفارشی سازی بیشتری دارد)، فکر کردم چند کلمه بنویسم. حالا کارم تمام شده است، باید زایمانم را تمام کنم و قبل از غروب آفتاب به آبردین برسم. اگر کمبود سوخت دیگری وجود داشته باشد، فکر می کنم ممکن است مجبور باشم خدماتم را ارائه دهم…
بازی آنلاین کامیون سواری فلش, بازی آنلاین پارک ماشین فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk