بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بن تن امنیورس برای اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی بن تن امنیورس برای اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.46  (تعداد 146)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بن تن امنیورس برای اندروید کامپیوتر انلاین شما در ابتدا بازی بن تن انلاین امنیورس برای اندروید را فقط با سه بیگانه در دسترس شروع می کنید ، اما به تدریج بقیه پیشرفت می کنید و پیشرفت می کنید. این تصمیم به خوبی کار می کند و به شما این امکان را می دهد تا با انتخاب چند بیگانگان راحت شوید و به جای اینکه در انتخاب مورد غضب قرار بگیرید ، راحت باشید. اجرای مناطق ویژه فقط برای پسران خاص قابل دستیابی است و شما را مجبور به کشف توانایی های هر ابزار می کند.
بارها با مناطقی

بازی بن تن امنیورس برای اندروید

کامپیوتر روبرو می شوید اما هنوز سلاح صحیحی در اختیار ندارید. این موارد معمولاً برای مخفی کردن یکی از کارتهای جمع شو وجود دارد و باعث افزایش توانایی پخش مجدد می شود و کمی به طول سه ساعته بازی کمی تقویت می کند. همانطور که شما همچنان شکست را پر می کنید و سرانجام می توانید کتاب خود را پاک کنید که کل صفحه دشمنان را پاک می کند.
 مفید است وقتی بازیکنان از میزان دشمنان روی صفحه غافلگیر بازی بن تن امنیورس برای اندروید کامپیوتر شوند یا سلامت آنها به سرعت کاهش یابد. دقیقاً مانند حملات ویژه ، این حرکات همگی به همتای این نمایش وفادار است. در حالی که شکستن حیوانات ، متر های حمله شما را پر می کند ، ارز شما را نیز در اختیار شما قرار می دهد ، همچنین سر و صدا کردن اشیاء مختلف در سطح.
شما همچنین می خواهید به اهداف کوچک در تمام سطوح بازی بن تن امنیورس برای اندروید انلاین بروید و از شما می خواهیم در یک بخش خاص دشمنان را با یک دختر مورد ضرب و شتم قرار دهید یا آسیب نبینید. این امر می تواند برای ارتقاء در ایستگاه هایی که با آن روبرو می شوید هزینه کنید.
 به نظر می رسد سیستم ارتقاء کمی بازی بن تن امنیورس برای اندروید از پس اندازها بوده است. شما آنقدر به ارز مبدل می شوید که 90 درصد از نسخه های باز شده را در پایان برای همه 10 بن باز کنید و هرگز احساس نمی شد که اینها کارهای زیادی انجام می دهند.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین بن تن بن 10 فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk