بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دوئل استیکمن اندروید کامپیوتر قرون وسطایی  

بازی دوئل استیکمن اندروید کامپیوتر قرون وسطایی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.15  (تعداد 33)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دوئل استیکمن اندروید کامپیوتر قرون وسطایی اما قبل از اینکه به صورت بازی آنلاین دوئل استیکمن آیفون جنگی تفنگی کنید ، ارزش بازی در حالت داستان را دارد. این مأموریت ها ، همراه با صحنه های برش بسیار فراموش نشدنی ، اصول اولیه نبرد و همچنین نحوه برخورد با کلاس های خاص را هنگامی که بالاخره آنلاین می شوید به شما آموزش می دهد. چند لحظه سرگرم کننده خاص داستان وجود دارد ، از جمله یک رئیس که در کنار یک دسته گرگ می جنگد.
و نبردی سینمایی در

بازی دوئل استیکمن

اندروید که با آتش منجنیق از هم جدا شده است. اما اگر به این فکر می کردید که را فقط برای تکنوازی بخرید ، خود را ناراحت نکنید. پیچیدگی های سیستم تنها زمانی ظاهر می شود که شما حریفی متفکر و زنده دارید. در چندنفره مسابقات مرگ 4v4 ، حالت فوق الذکر و نزاع 2v2 وجود دارد ، اما این دوئل ها باعث بازگشت من شد.
خلوص مبارزه تک به تک بدون هیچ گونه حواس پرتی-یا سایر بازیکنان بازی دوئل استیکمن کامپیوتر که از پشت به شما ضربه می زنند-جایی است که فور بیشترین درخشش را دارد. دوئلها به همان اندازه که به جنگ روانی با حریف خود می پردازند ، به همان اندازه که آنها را در مبارزه به بهترین نحو انجام می دهند. رها کردن آنها به احساس امنیت کاذب ، فرسوده کردن آنها ، استفاده از بی حوصلگی آنها.
هر دعوا صمیمی و شخصی به نظر می رسد ، که اغلب در بازی دوئل استیکمن اندروید تجربه نمی کنید. و کمک می کند که جامعه ای که بازی جذب کرده است ، در کل ، خوش اخلاق و محترم باشد. در خارج از جنگ ، با این حال ، For Honor یک بیهوده نفخ است. بسیاری از سفارشی سازی های طاقت فرسای خسته کننده ، یک ویترین کوچک و رایگان به سبک بازی با ارز مغازه ای برای پول واقعی موجود است و مجموعه ای از منوهای زشت و گیج کننده برای مبارزه قبل از اینکه بتوانید وارد نبرد شوید.
و با گذشت زمان ، و آن بازیکنان سرسخت و سخت کوش به پیشرفت مهارت های بازی دوئل استیکمن اندروید ادامه می دهند ، این برای تازه واردان ناخوشایندتر خواهد بود. اگرچه به آن پایبند باشید ، و ماجراجویی های تاکتیکی غنی و با ضربه های فوق العاده سنگین و اعماق پنهان برای کشف پیدا خواهید کرد. اما اگر می خواهید چیزی در دسترس باشد که بتوانید به راحتی آن را داخل و خارج کنید ، ممکن است بخواهید به اربابی دیگر قسم بخورید.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین شمشیر زنی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk