بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دوئل ادمک ها انلاین در فضا اندروید  

بازی دوئل ادمک ها انلاین در فضا اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.40  (تعداد 27)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دوئل ادمک ها انلاین در فضا اندروید مکانیک قفل بازی انلاین دوئل ادمک ها در بیشتر مواقع بسیار عالی کار می کند ، بنابراین انفجار کل امواج دشمنان با کمترین تلاش آسان است. با این حال ، هنگامی که سوار اسب هستید ، همین مورد صادق نیست. زمین متحرک و متحرک باعث می شود تا شلیک واضح روی حیله و تزویر باشد. در حالی که می توانید گزینه هایی را وارد کنید و قفل خودکار را غیرفعال کنید ، مشخص است که این بازی با در نظر گرفتن قفل طراحی شده است. هدف گیری آزاد خیلی شل و نادرست احساس می شود.
انیمیشن های روان

بازی دوئل ادمک ها

انلاین و واقع گرایانه هستند. متأسفانه ، این واقع گرایی گاهی می تواند روی گیم پلی تأثیر بگذارد. آرتور به لطف انیمیشن های آهسته و آگاهانه خود احساس "سنگینی" می کند. لغو عملی و پرش به سراغ عملی غیرممکن است. اگر آرتور در حال باز کردن کشو است ، باید منتظر بمانید تا چرخه انیمیشن را به پایان برساند قبل از اینکه بتوانید او را حرکت دهید.
در نتیجه ، شما نمی توانید دشمنان بازی دوئل ادمک ها اندروید را به سرعت پشت سر هم بکشید مگر اینکه از توانایی استفاده کنید و به شما کمک می کند عکس ها را در صف قرار دهید. چشم Dead توسط یک متر جبران کننده تأمین می شود ، بنابراین شما نمی توانید حرکت مشابه گلوله را به سمت پیروزی اسپم کنید. داستان ارزش بررسی دارد ، زیرا گاهی اوقات هیجان بیشتری نسبت به دوئل اصلی ارائه می دهند.
جدا از دو نوع مأموریت فوق الذکر بازی دوئل ادمک ها انلاین ، شما می توانید در بسیاری از فعالیت های فوق برنامه شرکت کنید. شما می توانید ماهیگیری ، شکار حیوانات نادر ، بازی بلک جک ، نوشیدن و غیره شوید. این فعالیت ها راهی عالی برای به دست آوردن پول نقد و تقویت صفات طبیعی آرتور ، مانند استقامت و استقامت وی ​​است. پول به ویژه برای اطمینان از این که همیشه یکبار از گلوله ها ، داروها و سایر مواد غذایی سالم برای شخص خود داشته باشید بسیار مهم است.
این نقشه پر از تلاش های جانبی بازی دوئل ادمک ها انلاین است که به اندازه ماموریت ها جذاب هستند. برخی در مکان های ثابت ظاهر می شوند ، در حالی که برخی دیگر به طور تصادفی اتفاق می افتند. سمت تصادفی تقریباً همیشه در امتداد جاده ها رخ می دهد. این جستجوها به اندازه جاده های اصلی متنوع است و شامل کارهایی مانند جلوگیری از آدم ربایان یا کمک به مردی است که از گزش مار رنج می برد.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk