بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی شهرسازی برای کامپیوتر کم حجم انلاین افلاین  

بازی شهرسازی برای کامپیوتر کم حجم انلاین افلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.38  (تعداد 13)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی شهرسازی برای کامپیوتر کم حجم انلاین افلاین راستش برای من بازی انلاین شهرسازی برای کامپیوتر افلاین کمی دشوار است که ماهیت SimCity را توصیف کنم، زیرا این یک بخش اساسی از ژانر است. شما جاده ها را تعیین می کنید، مناطقی را برای توسعه خانه ها و مشاغل ترسیم می کنید، نیروگاه ها و ایستگاه های آتش نشانی می سازید، مالیات های خود را در برابر هزینه های آب و برق خود متعادل می کنید و شهر کوچک خود را به اندازه ای که می خواهید بزرگ کنید. اینها همه مفاهیم اصلی هستند که توسط این سری پیشگام شده اند، اما 4 آنها را با اصلاح بیشتر ارائه می دهد.
هر سرویس فردی مانند ایستگاه‌های پلیس

بازی شهرسازی برای کامپیوتر

کم حجم و بیمارستان‌ها می‌توانند بودجه خود را برای پاسخگویی به تقاضای محلی تنظیم کنند، بنابراین می‌توانید خدمات گران‌قیمتی بسازید و سپس تا زمانی که به آن نیاز دارید، آن‌ها را به میزانی که می‌توانید از عهده آن برآیید، کاهش دهید. تراکم منطقه همچنین می‌تواند بدون تخریب ساختمان‌های موجود افزایش یا کاهش یابد و به آنها اجازه رشد یا کوچک شدن در صورت نیاز را بدهد.
این یکی از ناب‌ترین و در دسترس‌ترین نمایش‌های فرمول شهر بازی شهرسازی برای کامپیوتر انلاین است که هیچ زنجیره تولید یا قفل‌گشایی ندارد. شما آنچه را که می خواهید، در جایی که می خواهید می سازید، تنها محدودیت آن فضا و پول است. بسیار سخاوتمندانه تر از نسخه های قبلی خود در مورد دومی است و به شما امکان می دهد با پول کافی برای پوشش بیشتر نقشه از همان ابتدا شروع کنید.
و با کنترل بودجه فردی، کار ساده ای است که بودجه بازی شهرسازی برای کامپیوتر کم حجم خود را سبز نگه دارید. نقشه ها به اندازه کافی برای کلان شهرهای شلوغ بزرگ هستند، اما آنها همچنین توسط مناطق به هم متصل می شوند، شما یک نمای کلی از شهرهای خود دریافت می کنید، به مردم خود امکان رفت و آمد به مناطق دیگر را می دهید و مناطق مترو عظیمی را با شهرها و محله های به هم پیوسته ایجاد می کنید.
نتیجه نهایی، یک شهرساز قوی و گسترده بازی شهرسازی برای کامپیوتر کم حجم است که فقط با قدمت محدود شده است. SimCity 4 هنوز هم یک بازی دو بعدی است، علیرغم برخی حیله‌های وکسل برای اینکه عمیق‌تر و پویاتر از آنچه هست به نظر برسد. شما همه چیز را روی یک شبکه قرار می دهید، که باعث می شود ساختن در هر چیزی غیر از زاویه راست یا در مورد جاده ها و ریل ها دست و پا گیر باشد و یا در مورد آپارتمان ها غیرممکن باشد. زمین قابل تغییر شکل است و تا حدی با ساخت و سازهای شما مطابقت دارد، اما اگر منظره شما اصلاً تپه ای باشد، خانه هایی خواهید داشت که بر روی پایه های سر به فلک کشیده بزرگتر از خود خانه ساخته شده اند، و سواحل و اسکله هایی که از خطوط ساحلی شما فرو می روند. عمیق جزئیات هنری پیکسلی ابزارها چشمگیر است و هر کدام از چهار جهت رندر می شوند تا بتوانید دوربین را بچرخانید، اما در حداکثر زوم بزرگ و در فاصله دور نامشخص به نظر می رسند.
بازی آنلاین مدیریتی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk