بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی کانتر استریک آنلاین افلاین سایبرپانک کامپیوتر  

بازی کانتر استریک آنلاین افلاین سایبرپانک کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.82  (تعداد 17)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی کانتر استریک آنلاین افلاین سایبرپانک کامپیوتر صداگذاری و بازی آنلاین کانتر استریک افلاین سایبرپانک کامپیوتر استثنایی است، و برای ابعادی‌تر کردن آن شخصیت‌ها وزن زیادی را تحمل می‌کند، اگرچه باید به کیفیت نگاه‌های عصبی جکی زمانی که در یک اتاق برج پنت‌هاوس گیر افتاده‌اید، اعتبار بدهم. . V، به خودی خود، چنان ظرف خالی است که نجات آنها واقعاً برای من فایده ای نداشت.
شما می توانید پس زمینه

بازی کانتر استریک آنلاین افلاین

کامپیوتر و ضمایر خود را انتخاب کنید (اگرچه بازی در ارائه یک گزینه غیر باینری شکست خورده است)، اما من راهی برای اهمیت دادن به V پیدا نکردم. کارهای زیادی برای سفارشی کردن کاراکتر شما برای مبارزه بیشتر و کارایی فنی بیشتر وجود دارد. ، با ارتقاء بازوها، پاها، سیستم ایمنی بدن شما. اما من فقط از همه چیز صرف نظر کردم زیرا هرگز نیازی به آن احساس نکردم.
اگر هوش مصنوعی هوشمندتر بود، یا ماموریت های اصلی بازی کانتر استریک آنلاین افلاین کامپیوتر سخت تر بود، ممکن بود همه اینها نکته ای داشت. من سختی معمولی را برای بازی انتخاب کردم زیرا همیشه می خواهم ببینم سازندگان فکر می کنند سختی پایه باید چقدر باشد. به نظر می رسد که نرمال در تا حدودی آسان است. هوش مصنوعی دشمن به‌طور قابل‌توجهی بی‌هوش است، و به من اجازه می‌دهد با بازی‌های شلخته چپ و راست کنار بیایم، و من بیشتر در هنگام تلاش برای پنهان کاری متوجه این موضوع شدم.
دشمنان مدتی طول می کشد تا متوجه شما شوند - یک متر بازی کانتر استریک آنلاین افلاین سایبرپانک با کره چشم ظاهر می شود تا نشان دهد چقدر طول می کشد - و شما می توانید فرار کنید یا از اطراف آنها (در نزدیکی بودن) فرار کنید تا متر را پایین بیاورید. این نیست. باس فایت ها می توانند به طرز ناامیدکننده ای بی پایان یا به طرز شگفت آوری کوتاه باشند، بنابراین نمی تواند تعادل مناسبی را در این زمینه برقرار کند.
برای مثال، من یک کارمند ماشین‌سواری را با یک نارنجک بازی کانتر استریک آنلاین افلاین کامپیوتر و یک گلوله تفنگ از پای درآوردم، در حالی که ساسکواچ پتک‌دار (که گروه حیوانات را اداره می‌کند) با یک تفنگ ساچمه‌ای بسیار مناسب حدود 25 عکس از سر گرفت. و او حتی هیچ زره سر نپوشیده بود.
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk