بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پادگان نظامی سربازی و زامبی ها آنلاین کامپیوتر  

بازی پادگان نظامی سربازی و زامبی ها آنلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.86  (تعداد 15)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پادگان نظامی سربازی و زامبی ها آنلاین کامپیوتر برای ساختن بازی آنلاین پادگان نظامی سربازی کامپیوتر شهرها و ارتش‌های خود، بازیکنان باید منابع را جمع‌آوری کنند، ساختمان‌ها را بسازند و هر واحد جنگی را ایجاد کنند و همه این‌ها در تلاش برای مقابله با سربازان دشمنان خود باشند. آنها همچنین می توانند با ساختن مکان های دیدنی ویژه ای که آنها را به عصر تاریخی جدید منتقل می کند، فناوری شهرها و ارتش های خود را پیش ببرند.
ایجاد فناوری آنها مهم است، اما نان و کره مردان

بازی پادگان نظامی سربازی

زامبی ها همیشه مبارزه بوده است. این ساده سازی به چیزی فراتر از جنگ تعمیم می یابد. بسیاری از مسائل کوچکی که قبلا بخشی از مدیریت شهری پر هرج و مرج جهان بودند، از بازی جدیدتر حذف شده اند. بازیکنان دیگر مجبور نیستند مزارع خود را دوباره بذر کنند زیرا روستاییان از آنها مراقبت می کنند.
و روستاییان به ندرت سر راه یکدیگر قرار می گیرند، اغلب فقط در گوشه سمت راست بازی پادگان نظامی سربازی آنلاین یکدیگر قدم می زنند، که باعث می شود آنها به مراتب کمتر از عهده مدیریت برآیند. که هنوز یک بازی پیچیده است، پیچیدگی های آن بیشتر از تصمیم گیری و استراتژی ناشی می شود تا جزییات جزئی بازی های مکانیکی. تمدن ها در اینجا با یکدیگر تفاوت دارند تا در حیاط باشند.
اگرچه آخرین مراحل آنقدر پیش نمی‌روند که به هر شهروندی واحدهای رادیکال بازی پادگان نظامی سربازی زامبی ها و سبک‌های بازی اقتصادی متفاوتی می‌دهد، عمدتاً از طریق انتخاب مکان‌هایی که در هر دنیا می‌سازید. هر سناریو در نهایت با کشتن تمام دشمنان باقیمانده به پایان می رسد، که می تواند منجر به این شود که تعداد کمی از ماموریت ها در پایان کمی شبیه به هم باشند، اما هر چیزی که منجر به آن می شود هیجان انگیز و متفاوت از مسابقات چند نفره استاندارد است.
هر کمپین دارای چندین ماموریت است، و هر ماموریت با یک روایت تاریخی بازی پادگان نظامی سربازی زامبی ها به طرز شگفت‌انگیزی فیلم‌برداری شده و گهگاهی بازسازی می‌شود که صحنه سیاسی و تاکتیکی را برای نبردی که قرار است انجام دهید، تنظیم می‌کند. این صحنه‌ها برای علاقه‌مندان به تاریخ بسیار جذاب هستند، و اگرچه شما را در جنگ‌های داخلی انگلیسی متخصص نمی‌سازند، اما همچنان به هر مأموریت جدید کمک می‌کنند که بخش مهمی از یک روایت بزرگ‌تر احساس شود.
بازی آنلاین زامبی فلش, بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk