بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین فلاپی برد 2 flappy bird برای کامپیوتر اندروید فلش  

بازی آنلاین فلاپی برد 2 flappy bird برای کامپیوتر اندروید فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.2  (تعداد 5)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین فلاپی برد 2 flappy bird برای کامپیوتر اندروید فلش آیا شما می خواهید اجازه پرواز بازی فلاپی برد 2 flappy bird برای کامپیوتر اندروید در سطح جهانی شناخته شده است که و آن را تا مشکل در پرواز و آن را به تصرف خود در سرفصل از روز آن را منتشر. بر روی "شروع" را فشار دهید کلیک کنید برای شروع به بازی. به تصویب بیش از موانع استفاده از "سمت چپ کلیک کنید". هر مانع شما را بدست آورده یک نقطه. شروع به بازی حق دور به یک رکورد در کامپیوتر هم مثل شما در دستگاه تلفن همراه است. شما می توانید نتایج بازی و سوابق با چک کردن بخش نمره را ببینید. خوش بگذره!

ادامه جذاب بازی یک پیکسل. کمک به پرنده به سفر تمام راه را بدون از دست دادن. این آن را بسیار دشوار خواهد شد.

شل و ول پرنده بازی های تلفن همراه اسکرول سمت های گرافیک 2D سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل بود. بازی فلاپی برد 2 flappy bird برای کامپیوتر اندروید هدف از این مستقیم یک پرنده پرواز، به نام، که به طور مداوم حرکت می کند به سمت راست، بین مجموعه ای از لوله های ماریو مانند. اگر بازیکن را لمس لوله ها، آنها از دست بدهند. Faby خلاصه برگه رو به بالا در هر زمان که بازیکن شیپور خاموشی صفحه نمایش؛ اگر صفحه شنود گذاشته نمی، Faby می افتد به دلیل گرانش؛ هر جفت از لوله های که او بین هدایت را بدست آورده بازیکن یک نقطه، با مدال اهدا برای نمره در پایان بازی. بدون مدال به نمرات اعطا کمتر از ده. یک مدال برنز به نمرات بین ده تا بیست داده شده است. به منظور دریافت مدال نقره، بازیکن باید 20 امتیاز برسد. مدال طلا برای کسانی که نمره بالاتر از سی نقاط است. بازیکنان که رسیدن به نمره چهل یا بالاتر یک مدال پلاتین دریافت خواهید کرد. دستگاه های آندروید دسترسی مدیران جهان را فعال کنید.
هیچ تغییر و یا تحول در گیم پلی در طول بازی وجود دارد، به عنوان لوله های همیشه باید از فاصله همان بین آنها بازی فلاپی برد 2 flappy bird برای کامپیوتر اندروید و هیچ پایانی وجود دارد به آهنگ در حال اجرا، داشتن تنها فلپ و دینگ برای تلفن های موبایل و نمره افزایش به عنوان پاداش.
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
flappy bird 2 بازی آنلاین فلاپی برد 2 flappy bird برای کامپیوتر اندروید فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk