بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی چرخش اسلحه و تعادل اندروید انلاین  

بازی چرخش اسلحه و تعادل اندروید انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.45  (تعداد 42)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی چرخش اسلحه و تعادل اندروید انلاین متأسفانه نمی توان بازی آنلاین چرخش اسلحه و تعادل اندروید همین حرف را برای گفت. ضربه زدن به یک اسلایس واکر را به داخل پوشانده ، و حرکت دادن انگشت شست در حالی که دیوار را در آغوش می گیرد ، موقعیت خود را تغییر می دهد ، اما کوچکترین حرکتی به دور از خانه و واکر به صورت قائم در حالت ایستاده است.
نه تنها این ،

بازی چرخش اسلحه و تعادل

اندروید پیش بینی می کنند که مکان او شلیک می کند ، و اگر نارنجکی به سمت آنها پرتاب شود ، بلافاصله از شعاع انفجار آن بیرون می روند. آنها خطر حمله به آن را با باسن اسلحه خود به خود می گیرند ، در حالی که دشمنان آنها را با گلوله ها فلفل می زنند. اگر آنها یک برای دستیابی به این وضعیت داشته باشند ، نان تست می کنند.
علاوه بر این ، تکه های خاصی از پوشش بازی چرخش اسلحه و تعادل اندروید عادت آزار دهنده ای دارند که می توانند وارد خط شلیک شوند و موهای متقاطع آنها را مبهم می کنم. این به عنوان مثال منجر می شود که بازیکن فکر کند که آنها یک مهره را بر روی دشمن کشیده اند ، اما وقتی ماشه را می کشند ، نصف کلیپ مهمات را درون قطعه ای از مناظر دور از چهره خالی می کنند.
نقشه برداری حمله غوغا به همان دکمه ای که برای یک اقدام بازی چرخش اسلحه و تعادل اندروید به دیواری استفاده شده است نیز ایده خوبی بود ، با توجه به این واقعیت که من فقط می توانم بر روی تکه های خاص جعبه طاق باشم ، و سپس در نقاط. اگر این مورد به پایین وصل شده باشد و نیاز به حرکت به قطعه دیگری از سلاح داشته باشد ، مگر اینکه آنها دقیقاً در دکمه A ضربه بزنند.
اگر هوش مصنوعی بازی چرخش اسلحه و تعادل چندان خوب نباشد ، تمام این مکانیک های تأثیر چندانی روی تجربه کلی نمی گذارد. این هواپیماهای بدون سرنشین راضی نیستند که در فضای آزاد قرار بگیرند و یک هدف آسان فراهم کنند ، این هواپیماهای بدون سرنشین در واقع سرکوبگر آتش را با همراهان خود به حرکت در می آورند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk