بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دزدی از بانک برای کامپیوتر کم حجم انلاین  

بازی دزدی از بانک برای کامپیوتر کم حجم انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.6  (تعداد 35)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دزدی از بانک برای کامپیوتر کم حجم انلاین به عنوان بخشی از بازی انلاین دزدی از بانک برای کامپیوتر خدمه چهار نفره، شما با شخصی به نام Bain قرار داد انجام کارهای خود را دارید. او شما را با شخصیت‌های سایه‌دار مختلف قرار می‌دهد و نقشه شهری از فرصت‌های دائماً در حال تغییر را به شما ارائه می‌دهد. حدود 10 شغل متمایز وجود دارد که مرتباً با سطوح دشواری متفاوت ظاهر می شوند که بر میزان سختی و درآمد آنها تأثیر می گذارد. برخی از آن‌ها کنسرت‌های مستقل هستند، مانند سرقت از بانک، سرقت از فروشگاه‌ها و دزدی از کلوپ‌های شبانه، در حالی که برخی دیگر چندین روز طول می‌کشند و شامل سرقت آثار هنری، پخت و پز مواد مخدر، حمل و نقل مواد مخدر، برخورد با اعضای باند و دزدی از سناتورها می‌شوند.
اهداف مأموریت عموماً

بازی دزدی از بانک برای کامپیوتر

کم حجم واضح هستند، اگرچه تعدادی از ظرافت‌ها نیز وجود دارد که باید با آنها مبارزه کرد. برخی از چالش ها را می توان با تجربه تسلط یافت. طولی نمی کشد تا نقشه طبقات بانک را به خاطر بسپارید و به سرعت با جریمه زدن آلارم در گالری هنری آشنا می شوید. دیگران از شما می خواهند که انعطاف پذیر باشید. دوربین‌ها و نگهبان‌های امنیتی همیشه در یک مکان نیستند و حتی درها، گاوصندوق‌ها و مکان‌های فرار نیز می‌توانند در دنیا متفاوت باشند.
این ترکیب ثبات و تنوع کار بسیار خوبی را در ایجاد احساس اعتماد به نفس بازی دزدی از بانک برای کامپیوتر انلاین در هر ماموریت انجام می دهد و در عین حال شما را روی انگشتان خود نگه می دارد. شما هرگز نمی توانید کاملاً برای یک شغل آماده باشید، و این راهی است که باید باشد. متأسفانه، همه چیزهایی نیز وجود دارد که آماده شدن برای آنها دشوارتر است. اتفاقات عجیب با مدل‌های شخصیت‌های غیرنظامی و پلیس، دیوارهایی که می‌توانید اجسام جامد را از آن‌ها بکشید، و سایر موارد عجیب فنی در رخ می‌دهد.
آنها معمولاً فقط تأثیرات جزئی بر فعالیت مجرمانه شما دارند، اما یک نکته تلخ بازی دزدی از بانک برای کامپیوتر کم حجم را به غیر قابل پیش بینی بودن خوشایند اضافه می کنند. چنین مسائلی احتمالاً دزدی‌های شما را از مسیر خارج نمی‌کنند، اما گهگاه به اندازه‌ای هستند که نفوذ مخفیانه شما را به یک ماجرای کثیف تبدیل کنند. ساکت نگه داشتن همه چیز یکی از بزرگترین چالش های است زیرا ممکن است خیلی چیزها اشتباه پیش بروند. یک غیرنظامی مشکوک ممکن است ببیند که ماسک خود را زده اید. یک دوربین امنیتی شما را از فاصله دور می بیند.
یک نگهبان ممکن است زمانی که شما انتظارش را ندارید بازی دزدی از بانک برای کامپیوتر کم حجم به گوشه ای بچرخد. مردی که در رادیو پخش می‌شود، وقتی وانمود می‌کنید که نگهبانی هستید که به تازگی ناک اوت کرده‌اید، حرف شما را باور نمی‌کند. در جایی صدای غرش شیشه های شکسته را بشنوید، و قبل از اینکه متوجه شوید، پلیس ها در راه هستند و ون فرار شما از بین رفته است. کامل کردن آن بدون حضور سواره نظام، باعث هجوم رضایت گیج‌کننده‌ای می‌شود، اما در بیشتر مواقع، مجبور می‌شوید به سمت بیرون شلیک کنید.
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

مهمان_Mahi
30 Aug 2023, 22:20
بازی خوبیه اما خیلی باگ های بی دلیل داره!  
گزارش تخلف
مهمان_مهمان
10 Jun 2023, 20:14
خوب من لول 11 ام
هستم  
گزارش تخلف

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk