بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی خشونت در شهر 5 اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی خشونت در شهر 5 اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.81  (تعداد 92)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی خشونت در شهر 5 اندروید کامپیوتر انلاین گذشته از این بازی خشونت در شهر 5 ، بزرگترین موارد اضافی حالت اول شخص جدید است. احتمالاً این موفقیت كراكس برای این عنوان محسوب می شود و این دلیل بزرگی برای حداقل اجاره مجدد است. ببینید ، توسعه دهنده فقط دوربین را به قسمت جلوی هر کاراکتر نکشیده و آن را روز صدا می کند.
اگر بازی خشونت در شهر 5 اندروید می خواهید ، اکنون می توانید کل خانه بازی کنید. هر تصادف اتومبیل می تواند در آن دوربین باشد ، با این که دیدگاه شما به محض مرگ اهمیت می یابد ، تمام می شود. پیاده روی ، دوچرخه سواری ، چمدان کار کردن ، از پلیس در حال اجرا است. مهم نیست برای ساخت کار ، آن را ساخت ، مدل های دقیق تر سلاح و اضافه کردن انیمیشن های جدید برای همه چیز ممکن است دست و پا شما انجام دهد.
 آنها همچنین برای هر وسیله نقلیه از فضای داخلی بازی خشونت در شهر 5 اندروید مدل سازی می کردند ، با مراقبت های اضافی در وسیله نقلیه امضاء هر شخصیت قرار می گرفت. زمانی که در خانه با موتورسیکلت سوار می شوید و شخصیت شما کلاه ایمنی می گذارد - که رنگ و بویی جزئی به جهان می بخشد.
یک مسئله تنظیم عجیب و غریب وجود دارد ، یکی که حدس می زنم طراحی آن بازی خشونت در شهر 5 اندروید است. سرعت حرکت شما در سطح اول یک سطح بیشتر است. سرعت حرکت اولیه برابر است با حداکثر سرعت دویدن شما ، در حالی که نگه داشتن دکمه اسپرینت برابر است با مضرر زدن مکرر بر روی آن در شخص سوم. وقتی متوجه شدم عجیب بود ، اما فرض می کنم پیدا کرده و راه می رود خیلی کند است.
بدیهی است روزهای آینده که برای حضور در کنسول ها بازی خشونت در شهر 5 کامپیوتر آماده شده اند ، حتی بهتر خواهند بود اما در حال حاضر این بهترین بازی در کنسول های نسل بعدی است. اگر نه از نظر جزئیات فردی ، مطمئناً از نظر دامنه. نقشه همان نسخه اصلی است ، اما با تمام جلوه های آن است.
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
















بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk