بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی عصر پادشاهان 4 کامپیوتر اندروید انلاین  

بازی عصر پادشاهان 4 کامپیوتر اندروید انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.02  (تعداد 36)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی عصر پادشاهان 4 کامپیوتر اندروید انلاین به محض طلوع بازی آنلاین عصر پادشاهان 4 آیفون دوم، همه چیز به سرعت مشغول می شود. همیشه چندین کار وجود دارد که در هر لحظه نیاز به توجه من دارد، چه مهاجمانی که تاجرانم را به دام انداخته‌اند، چه دیوارهای قصری که نیاز به تعمیر دارند، چه ساختن خانه‌های جدید برای جمعیت در حال رشدم، یا متعادل کردن استخدام‌های نظامی، بنابراین من ترکیب مناسبی از محدوده‌های مختلف را به دست آورده‌ام. یگان های غوغا و محاصره برای حمله به شهرک های دشمن.
وقتی همه چیز طبق برنامه

بازی عصر پادشاهان 4

کامپیوتر پیش می رود، پر جنب و جوش و سرزنده به نظر می رسد: کمانداران با عجله می روند تا در امتداد دیوارهای من موضع بگیرند، لنسرها و سواره نظام سبک جای خود را در شکل گیری می گیرند، و مردان مسلح عجله می کنند تا قوچ های ضربتی بسازند که باز شوند. نبردهای حریف من و اجازه داد تا ارتش من سیل شود تا شهر آنها را به آتش بکشد.
چهار تمدن حالت تک نفره دارند. این ها را می توان به هر ترتیبی بازی عصر پادشاهان 4 اندروید کرد و مکانیک های گسترده تر بازی و همچنین ویژگی های منحصر به فرد این چهار مرد را آموزش می دهد. لشکرکشی انگلستان، که در سال 1066 با نبرد هیستینگز آغاز می شود، به نقاط اوج فتح نورمن ها می رسد و اصول اولیه مبارزه با محاصره را معرفی می کند. کمپین فرانسوی در جنگ صد ساله اتفاق می‌افتد و همه چیز را برای تمرکز بر دفاع و ساختن اقتصاد خود تغییر می‌دهد.
این می‌تواند مدیریت سازندهای بزرگ را در گرمای ناامیدکننده‌ای بازی عصر پادشاهان 4 کامپیوتر ایجاد کند: سواره نظام گران‌قیمت، مگر اینکه دستور ایستادن روی زمین را بدهند، به سرعت وارد صفوف نیزه‌داران ارزان قیمت می‌شوند. در حالی که تصمیم گیری استراتژیک هوش مصنوعی اغلب چشمگیر است، خود واحدها کمی کم نور هستند و نیاز به مراقبت از کودک زیادی دارند.
جایی که آخرین بار در برابر گروه ترکان طلایی که قصد بازی عصر پادشاهان 4 کامپیوتر دارند شکست من در ادای ادای احترام را مجازات کنند، ایستادگی خواهم کرد. نبرد در نور کم‌رنگ غروب رخ می‌دهد و خورشید سرخ‌رنگ در سراسر سطح موج‌دار رودخانه و در شاخ و برگ‌های پاییزی روی درختان می‌درخشد. روستاییان متفقین استحکاماتی را در یک موقعیت عقب‌نشینی بر روی یک تپه می‌سازند، در حالی که من در کنار ارتش خود منتظر می‌مانم که در سه نقطه کم عمق رودخانه قرار داده‌ام تا منتظر نیروهای مغول باشند.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk