بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین فکری مرحله ای بزرگسالان سخت جدید  

بازی آنلاین فکری مرحله ای بزرگسالان سخت جدید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.29  (تعداد 27)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین فکری مرحله ای بزرگسالان سخت جدید مشکل این است که موشک ها بازی فکری مرحله ای سخت بزرگسالان اندورید، ایفون کامپیوتر احساس انفجار نمی کنند. در فرآیند تبدیل شدن از سلاحهای پرقدرت به ابزارهای نبرد و کره و نورد ، جذابیت آشفته خود را از دست دادند. اقدام ساده شلیک یک موشک ، یکی از شادترین شادی های بازی های ویدیویی ، همه چیز را برای من در جهان انجام نمی دهد.
کمی لرزش صفحه وجود دارد و شبکه

بازی آنلاین فکری مرحله ای

بزرگسالان شما کمی لگد می زند و تمام. یک ضربه مستقیم به یک حریف ممکن است حداکثر یک سوم متر آنها را پر کند و سپس آنها به اطراف شلاق می زنند و شروع به بازگشت آتش می کنند. این را با لذت وحشیانه گلزنی با موشک در تیم قلعه 2 مقایسه کنید ، در حالی که گلدان های گوشتی به همه جا پرواز می کنند ، بلافاصله یک سوراخ در تیم دشمن منفجر می کنید ، و ... خوب ، هیچ مقایسه ای وجود ندارد.
اینها همه تصمیمات معقولی برای ایجاد یک بازی آنلاین فکری مرحله ای سخت روان ، دوستانه و تماشایی است: انفجارهای بزرگ و لرزاننده صفحه که منجر به هجوم خونریزی و تاخیر در اره برقی می شود ، بازی برای شما سرگرم کننده نیست. کاری که سازندگان بازی انجام داده اند تا شخصیت های خاص هر یک از شخصیت ها را در خود بدرخشد.
و خوشحالم که آنها اصول معمول بازی آنلاین فکری مرحله ای بزرگسالان اندروید را در پیش گرفتند و سپس به سمت جدیدی بنا کردند. اگر نگویم دلم برای انفجارهای قدیمی مدرسه تنگ شده ، دروغ می گویم ، هرچند این به من اجازه می دهد نوع دیگری از پروازهای فانتزی را بپذیرم. من بارها و بارها در بسیاری از بازی ها سعی در تسلط بر آن داشته ام و هرگز از قسمت "منفجر کردن خودم" تا قسمت "قایقرانی با لطافت از روی نقشه" عبور نکردم.
او پرش با موشک را قابل دسترس بازی آنلاین فکری مرحله ای بزرگسالان و بخشنده می کند (انفجارهای خود شما صدمه ای نمی زند) بنابراین هر کسی می تواند با کمی تمرین شلیک پا ، از سطوح بالا برود. در یک لحظه من حتی موفق شدم با انفجار خودم در امتداد لبه پایین نقشه ، کاملاً پوشیده از دشمنان ساکن زمین ، با صندوق گنج بازی کنم. مهارت کافی در این زمینه وجود دارد که افراد کاملاً ماهر قادر به افزایش در محافل هستند.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk