بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی vex 5 وکس اندروید مرحله ای مهارتی آنلاین  

بازی vex 5 وکس اندروید مرحله ای مهارتی آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.78  (تعداد 28)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی vex 5 وکس اندروید مرحله ای مهارتی آنلاین حتی کمک کرد تا زندگی دوم شود. بازی آنلاین vex 5 وکس کامپیوتر آیفون این یکی از قابل توجه ترین بازی های در حال اجرا با سرعت در تمام دوران است. دهه هاست که بازیکنان در حال یافتن راه های جدید برای بهره برداری از این بازی هستند. اولین کشفیات به اندازه کافی بی ضرر بود ، از استفاده از خرگوش در زیرزمین ، به نام میپس ، برای عبور از درب ، تا انجام یک پرش از عقب برای بلند شدن از پله های بی انتها به سمت باوزر.
در آسمان بدون کل ستاره لازم

بازی vex 5 وکس

مرحله ای مهارتی. یکی از هندسه را از هم جدا کرد به طوری که یک ستاره پیچیده را بدون پرش فنی شکست داد. وی از تکنیکی استفاده کرد که با استفاده از عبارت "جهان موازی" قابل توضیح است. شما می توانید خودتان ببینید. من از تحمیل فلسفه متنفرم که واقعاً چندان پیچیده نیست. که کاملاً برای سرگرمی طراحی شده است.
شما به اطراف جعبه های شن بازی vex 5 وکس اندروید و ماسه پیچیده می پرید و وسایل را می شکنید تا جایی که نشانه های براق کافی برای نجات یک شاهزاده خانم را در دست داشته باشید. این تمام است ، این کل ماجراست. اما نمی توانم نادیده بگیرم که در سال 1996 چه بود و اکنون چیست. من نمی دانم که من هرگز دوباره چیزی را چنین الهام بخش ، و ساخته شده با عشق تجربه خواهم کرد.
هنگامی که نینتندو شروع به کار با بازی vex 5 وکس مرحله ای مهارتی کرد ، بازی های ویدئویی فقط چگونگی طراحی یک فضای 2 بعدی را درک کرده بودند. نتیجه این کار یک قانون نوشته شده در کتاب بود که در آن هر تصمیمی یک آزمایش جسورانه بود و فقط با غریزه شادی شخص هدایت می شد. به همین دلیل است که همه چیز کاملاً کار نمی کند ، شما نمی توانید این خطاها را ببخشید ، اما آنها را دوست دارید.
بازی vex 5 وکس مرحله ای مهارتی برای زمان خودش یک شاهکار نیست. این یک شاهکار است ، تمام عیار ، هم مصنوعی است که من در یک تکه وجود نازک جعل کرده ام ، و هم یک نمونه بی انتها از خالقیت خلاق و خلاقیت است که در این جهان به ندرت دیده می شود - و به نظر می رسد نادرتر و نادرتر است. این یک یادآوری است که اگر برای رسیدن به آن تلاش کنید ، هرگز نمی توان به کمال نزدیک شد. و این نزدیک شدن ممکن است لزوماً کوتاه آمدن باشد.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk