بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی استیک وار تفنگی مود کامپیوتر stick war  

بازی استیک وار تفنگی مود کامپیوتر stick war شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.62  (تعداد 32)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی استیک وار تفنگی مود کامپیوتر stick war کار غیرقابل رغبتی را بازی انلاین استیک وار تفنگی stick war تیراندازی داشت که دنباله ای را مستقیماً خارج از آن روایت بسازد، و احتمالاً در نتیجه این انتخاب، به عنوان هر نوع روایتی منسجم نمی شود. این یک بازی کوچک کثیف و زشت است، به همان اندازه که مسحورکننده است و خشمگین است. شکست آن به شدت در بخشی از بازی احساس می شود که به سرعت به بحث برانگیزترین تبدیل شد، سطح کوتاهی در یک سوم اول بازی.
پیش فرض، از نظر روایی

بازی استیک وار تفنگی

کامپیوتر، پیچیده است، اما در گیم پلی به طرز ناراحت کننده ای ساده است. شما یک عامل مخفی آمریکایی هستید که در اعماق گروهی از تروریست های روسی قرار گرفته اید (به دلایلی، طرفداران زیادی از روسیه نیستید). آنها درگیر یک حمله تروریستی وحشتناک هستند. برای حفظ پوشش خود، مجبورید با آن همراه شوید.
او از شما می‌خواهد که در بازی استیک وار تفنگی تیراندازی انلاین شرکت کنید (اگرچه این کار شما را تنبیه نمی‌کند - بازی کردن در کل سطح بدون شلیک به کسی کاملاً قابل انجام است، که غیرعمدی به نظر می‌رسد). قرار است وحشتناک و تکان دهنده باشد، تشدید سکانس ناتوان کننده ای که در آن بمب هسته ای در جنگ اول منفجر شد - ویترینی از حماقت و خشونت سیاست خارجی بد و ظلم انسانی به طور کلی.
وحشت آن از نظر بازی به محض تمام شدن بازی استیک وار تفنگی کامپیوتر فراموش می شود. اسلحه راه حلی برای هر مشکل دیگری است که به سمت شما پرتاب می شود، و تفسیر سیاسی با این واقعیت کنار گذاشته می شود که تفنگ بعداً نشان می دهد که همه اینها تنظیمی توسط یک ژنرال سرکش بوده است که تلاش می کند جنگی را آغاز کند. هیچ چیز در مورد جاده تأثیر گسترده تری روی راه ندارد.
این فقط بازی استیک وار تفنگی کامپیوتر به نظر می رسد. چه نوع مامور مخفی در یک گروه تروریستی جاسازی می کند تا آنها را از انجام کشتار جمعی بازدارد؟ توالی بدون داشتن دلیل روشنی برای وجود آزاردهنده است. البته پس از انتشار بحث‌برانگیز بود، و ریمستر دارای گزینه‌ای برای رد شدن از آن است، که به نظر می‌رسد اعترافی است که برای شروع هرگز آنقدر ضروری نبود.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk