بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تفنگی موبایل اندروید رایگان قدیمی  

بازی تفنگی موبایل اندروید رایگان قدیمی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.8  (تعداد 10)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تفنگی موبایل اندروید رایگان قدیمی با این حال، این سادگی اغلب پشت آن را می سوزاند - واقعاً به همان اندازه که به نظر می رسد ساده است، به این معنی که وقتی چند ساعتی را در شرکت غرق در خون سپری کنید، تکرار به سرعت شروع می شود، مشکلی که توسط برخی از تصاویر واقعاً بدتر شده است. راه‌اندازی نسخه اصلی نشان می‌دهد که زمان در ارائه یک بازی مستقل چقدر می‌تواند بی‌رحمانه باشد، اما بازی با تفنگ خیلی بهتر نیست.
بافت‌های زشت و قهوه‌ای کافی برای قرار دادن یک استایلیست خانگی دهه 70 به کما ناشی از سرخوشی برای بازی‌ای که جرات دارد خود را بنامد، کافی نیست. این یک رحمت کوچک است که شما آنقدر مشغول دمیدن چیزهایی هستید که احتمالاً متوجه لیوان زشت آن نخواهید شد. مجموعه اصلی حالت‌های بقا اکنون با یک کمپین جدید به نام Quest برای ماندگاری پاداش اضافه شده است.
من سلاح ها و امتیازات را پشت شبکه ای از ماموریت های سخت قفل می کنم. هیچ داستانی وجود ندارد و به تنهایی قابل فراموشی است، اما 70 دنیای آن ارزش آن را دارد. اصول اولیه آن گیم پلی - تیراندازی، فرار، تیراندازی بیشتر - در این بازی زنده و خوب هستند، اما در نهایت هم یک نعمت و هم یک نفرین هستند. کد اصلی برای یک صفحه کلید و ماوس طراحی شده بود، اما بازی کاملاً به کنترل‌های پر پیچ و خم یک تیرانداز دوقلو تغییر می‌کند.
محور 360 درجه نیروی دریایی پرمخاطب و مرگبار شما کاملاً روی پد است و این حس کنترل اضافی باعث ایجاد تفاوت در زمانی که اقدام شروع به گیج شدن می کند. دشمنان از هر گوشه ای به داخل می ریزند، در حالی که امواج و ماموریت های بعدی دارای لانه هایی هستند که اگر آنها را برای همیشه وصل نکنید، بی نهایت بادگیرها را تولید می کنند. به‌عنوان یک تجربه تک‌نفره، به‌زودی با پر شدن صفحه‌نمایش از امواج حیوانات، تحت تأثیر قرار می‌گیرید.
اما با اضافه شدن چهار نفره محلی همکاری، او را به یک مناسب برای بازی مبل تبدیل می کند. از دست دادن رد قهرمان از بالا به پایین در میان هرج و مرج بسیار آسان است، اما اضافه شدن سایر بازیکنان انسانی لایه جدیدی از تاکتیک ها را اضافه می کند زیرا انبوهی از دشمنان را از دوستان یا قدرت های مهم دور می کنید.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk