بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پادشاهی حمله 3 انلاین برای کامپیوتر  

بازی پادشاهی حمله 3 انلاین برای کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.88  (تعداد 119)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پادشاهی حمله 3 انلاین برای کامپیوتر من هنوز بازی انلاین پادشاهی حمله پیش بینی می کنم که قبل از پایان هر مبارزات انتخاباتی خسته شوید. کوهی از نقشه ها و اهداف نمی تواند این واقعیت را که شما با همان عرشه کوچک ، واحدها و ساختمان ها بازی می کنید ، پنهان کند. تا وقتی که آموزش مصر را تمام کردید ، همه آنرا مشاهده خواهید کرد. اگر وارد مبارزات انتخاباتی شوید یا به عنوان سلسله ژاپنی در یک درگیری بازی کنید.
 شما هنوز هم در همان حرکات و ارتش های یکسان

بازی پادشاهی حمله

انلاین حرکت خواهید کرد. واحدهای وحشتناک پیدا کردن مسیر ، تمایل به گذر از مسیرهای عجیب و غریب و گیر افتادن دارند — و کسل کننده هوش مصنوعی باعث شده تا به سال 2018 نیز صعود کرده و آنها را سپاسگزار کنیم. به نظر می رسد که اینها کمی برجسته تر هستند ، اما واحد بدون ریزپرداخت کاملاً بی فایده است.
 از آنجا که جنگ پیچیده تر از رشد یک گروه ترکان بزرگ بازی پادشاهی حمله انلاین و کلیک کردن بر روی اهداف نیست ، دعواها بیشتر شبیه فرمان گربه های سردرگم هستند تا فرماندهی ارتش. اینها مشکلاتی نیستند که اکنون فقط 20 سال بعد آشکار است ، اما مطمئنا زمان باعث شده است که آنها از هم متمایز شوند.
این سریال از اینجا آغاز شد ، اما جانشینبازی پادشاهی حمله انلاین آن همان کسی است که همه از آن یاد می کنند. این کم کم به عناصر برنامه ریزی شهری متمایل شد و هنگامی که ما در نهایت توانستیم دروازه و استحکامات عملی و واقعی را بسازیم. ما می توانستیم قلعه هایی بسازیم! در Age of Empires می توانیم دیوارهایی بسازیم. اهداف ساده اما متنوع هستند و معمولاً نقشه ها به گونه ای طراحی شده اند.
 به عنوان مثال ، یک جزیره یا یک نقشه ساحلی ، چوب را به عنوان منابع بازی پادشاهی حمله برای کامپیوتر با ارزش تبدیل می کند. چوب به معنی کشتی های بیشتر است. کشتی هایی که می توانند ماهی بگیرند ، دشمنان را شکار کنند و جعبه حمل و نقل را بدست آورند. تمام این آب بدان معنی است که کمتر درخت وجود دارد ، هرچند که الهام بخش اکتشاف و درگیری بر روی جنگل های ریز باشد.
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk