بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
abkhanwars 728x90
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین بیگانه کش سه بعدی - تیر اندازی فلش  

بازی آنلاین بیگانه کش سه بعدی - تیر اندازی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.12  (تعداد 1531)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین بیگانه کش سه بعدی - تیر اندازی فلش size: 3.6 MB
اغلب یک چیز بد و این بار از این قاعده مستثنی است. آنها همه جا هستند و به نظر می رسد در خلق و خوی ناپاک دائمی باشد. یک جنبه مثبت این همه وجود دارد با این حال، شما یک تفنگ بسیار بزرگ است. آن لذت ببرید این بازی رایگان تیرانداز 3D.
خب شخصا، برای من این بازی است که مانند بوم نیست!. اما مقدار زیادی از کار است قرار داده شده است برای ایجاد این تیرانداز 3D فلش، بنابراین من اضافه این بازی نیز هست. من احساس به خصوص با کنترل راحت به دلیل آن است که فقط حرکت ماوس نیست، بلکه آن را همچنان به چرخش و آن را سخت به هدف در وسط دوباره. این است که احتمالا بزرگترین نقطه ضعف. در غیر این صورت، گرافیک 3D شبیه به رستاخیز و یا دوک Nukem 3D می باشد.
ماموریت شما در این بازی 3D بسیار جذاب است می توانید از شر از مقیاس بیگانه. ریشه کن کردن آلودگی بیگانه و تکمیل هدف ماموریت و مطمئن شوید که به انفجار هر یکی از آخرین از آنها را به شمع سبز کود. استفاده از کلید های ARROW و یا "W"، "A"، "S"، "D" کلید به حرکت در اطراف. استفاده از موس خود را به هدف و آتش. نقطه سبز رنگ به تعیین لحظه ای مناسب برای به آتش کشیدند. سعی کنید به هدف برای سر. مطبوعات "R" KEY به بازنگری. فاصله را فشار دهید تا باز کردن درب. مطبوعات 1،2،3 را انتخاب کنید سلاح است. مطبوعات "C" کلید برای رفتن به صفحه ارتقا هنگامی که شما وارد می شود. و آمار "M" کلید به استفاده از یک medikit. موفق باشید!
این تیرانداز اول شخص 3D! بیگانه قاتل 3D دانلود 3D اول شخص تیرانداز (FPS) قابل پخش آنلاین است. شما باید برای به انجام رساندن ماموریت های مختلف و شما نیاز به از بین بردن infestatino بیگانه. بیگانه قاتل 3D - از شر از مقیاس بیگانه خلاص شوید. نظامی باید از مهارت های خود را قبل از آنها شما را به برخی از ماموریت های جدی ارسال را تست کنید. ریشه کن کردن آلودگی بیگانه و تکمیل هدف ماموریت.
تیراندازی کردن بیگانگان با تپانچه خود را، مسلسل و راکت انداز. ذبح کردن همه آنها را! شگفت انگیز فرد 1 بازی تیر اندازی 3D. به مرکز آموزش شرکت قاتل بیگانه خوش آمدید. ما نیاز به دانستن اگر برای مبارزه با مناسب است. ذبح کردن و نابود کردن بیگانگان تخم مرغ خود را برای تکمیل آموزش های خود. شود سرباز آماده! جمع آوری مهمات برای تفنگ و اسلحه RPG. و Medkits به دست آوردن مجدد سلامتی شما. یافتن کلید های رنگی برای باز کردن درب رنگی.
 بازی اول شخص تیر اندازی سرد. در هر سطح از بازی، شما نیاز به پیدا کردن و نابود کردن تخم مرغ بیگانه و کشتار بیگانگان است که سعی در شما را.
وحدت بازی تیر اندازی که در آن شما 3D بازی به عنوان یک نمونه نهایی سرباز به معنای مبارزه با بیگانگان بسیار قوی و خطرناک است. جنگ بر یک کشتی فضایی برگزار شد و شما به امید نهایی برای نوع بشر است. نابود کردن تمام بیگانگان و نجات جهان.
استفاده از کلید های arrow و یا WASD به حرکت در اطراف. استفاده از ماوس به هدف و آتش. نقطه سبز رنگ به تعیین لحظه ای مناسب برای به آتش کشیدند. سعی کنید به هدف برای سر. R به بازنگری. فضای مطبوعات به باز کردن درب. مطبوعات 1،2،3 را انتخاب کنید سلاح است. 4،5،6 به استفاده از مهارت های خاص. C را فشار دهید رفتن به صفحه ارتقا هنگامی که شما وارد می شود. پرس M به استفاده از یک medikit.

کنترل:
این بازی فلش است که توسط کلید ASDW کنترل به حرکت، و اشاره گر ماوس را به هدف و شلیک کنید.
بیگانه قاتل 3D چگونه به بازی ماوس را به هدف کلیدهای جهت دار / ساقه و یا WADS به حرکت 01/03 را انتخاب کنید سلاح، M استفاده medikit.
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
alien slayer 3d بازی آنلاین بیگانه کش سه بعدی - تیر اندازی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk