انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [467]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-11-2022، 20:12)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2022، 20:04)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب ماهم اطراف غربیم

ن ن اتفاقا زندگی "اینجا" هم تخماتیکه

اون داره درس میشه

میشه گفت اُمیدی نیست
اینجا خیلی خلوته (به معنای واقعی اینجا نت ملی شده و همه دارن زندگی روزمره‌اشون رو ادامه میدن)
(09-11-2022، 20:01)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2022، 19:47)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم دارم همینکارو میکنم
فیلم

بگو منم ببینمممم
ولی من دلم ژانر لجند میخاد crying

ون والیدر۳ رو ببین روحیت باز شه

(09-11-2022، 20:14)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2022، 20:12)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون داره درس میشه

میشه گفت اُمیدی نیست
اینجا خیلی خلوته (به معنای واقعی اینجا نت ملی شده و همه دارن زندگی روزمره‌اشون رو ادامه میدن)
منظورت از اینجا کدوم خراب شده از ایرانه؟
(09-11-2022، 20:04)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2022، 17:21)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مثلا سمت جنوب یا غرب

خب ماهم اطراف غربیم

(09-11-2022، 19:53)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشتبا نکن
زندگی ن
مدرسه تخماتیکه

ن ن اتفاقا زندگی "اینجا" هم تخماتیکه

عا پس همونه گرفتم چجوره Bb2

(09-11-2022، 20:16)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2022، 20:01)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بگو منم ببینمممم
ولی من دلم ژانر لجند میخاد crying

ون والیدر۳ رو ببین روحیت باز شه

(09-11-2022، 20:14)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه گفت اُمیدی نیست
منظورت از اینجا کدوم خراب شده از ایرانه؟
۱و۲ چی؟

ندیدم عشقم
(09-11-2022، 20:52)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ندیدم عشقم

اها ربط ندارن ب هم
چیزو دیدی؟ لوسیفر؟
(09-11-2022، 21:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2022، 20:52)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ندیدم عشقم

اها ربط ندارن ب هم
چیزو دیدی؟ لوسیفر؟

ندارن زیاد
عالیه
(09-11-2022، 21:18)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2022، 21:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اها ربط ندارن ب هم
چیزو دیدی؟ لوسیفر؟

ندارن زیاد
عالیه
پ اینم میبینم
(09-11-2022، 18:36)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از قیافش حداقل ۵۶ تا گناه کبیره میباره بعد ب ما میگه یزیدو کافر Telegh_44

من کلام خدارو گفتم
بعد فکر کنم ظاهر بنده عمیقا معمولی ای :| گناه کبیره :/
شما یخ لازمی :v

ما ۴۰۰ ساله تو استعماریم
بعد برای سگ های ممنوعه و روسری :v
والا من انواع دخترا از کنارم رد شدن
شال و اینا اصلا چند ساله رفته بود
شما با حقیقت کنار نمیاید فشاری‌ میشید :v

از اسلام روی برنگردانید
اسلام و تسلیم باشید بر برابر خداوند